Sayfa 569/1252 İlkİlk ... 694695195595675685695705715796196691069 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 4,545 - 4,552 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by ferit Yazıyı Oku
    reis dik duruyor,reiste sıkıntı yok...artık millet dik duramıyor,millet domalma pozisyonunda...
    olsun allahları var onların, sorun yok...
    yatırım tavsiyesi değildir.

2. satmayın çıldıramayın sabah sabah 10 bin kazandım.bekle

3. Burdaki en koyu mevduatcilarin bile dolara geçişinden belliydi. Sabah 8.30'da ben de gectim acikcasi. Kriz silindir gibi geciyor ulkenin uzerinden.

BLL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Daha yeni ekonomik modelin açıklanmasını bekliyoruz

5. 1. Ekonomiyi kendimiz mi yönetiyoruz, yönetimin ve kontrolün kendinizde olduğuna dair ciddi şüphe ve endişelerim var, bu düşüncem yeni değil çok uzun zamandır.
    2. Kendimiz yönetiyorsak bile işinin ehli ve alanının uzmanları mı yönetiyor , bu uzmanların ne kadar söz hakları var. ? Burada da ciddi şüphelerim var.
    3. Ekonomi "yönetimi" 3 maymun modunda. Böyle zamanlar için hiçbir açıklama yok. İzah ve kabul edilemez. Tabiri caizse kendi halkını ters köşe yapmaya çalışan bir ekonomi "yönetimi" var.
    4. Bu noktaya elbette bir günde gelinmedi ama üst kademelerde ve yabancının bu 3 maymun sessizliği içinde insider haber ile büyük karlar elde etmeye çalışıyor olması kuvvetle ihtimal.
    5. %17-18 faiz atarak TL cinin boynuna ilmek atıldı. 24 temmuz tam anlamıyla ters köşe yaptı. Bugün de herkesin artık fiyata bakmadan dolara döndüğü bugün de muhtemelen faiz arttırıp kısmen düşürecektir. Yatırım tavsiyesi değildir , öngörü sadece. Ancak Mega trendi kusursuz fırtınayı durdurması zor. Böyle bir niyeti ve kabiliyeti olduğundan da şüpheliyim .
    6. Artık dolar 3 tl de olsa 10.000$ heryerde 10.000$ dır . Meseleye bu saatten sonra böyle bakmak da gerekiyor diye düşünüyorum . Mevcudu korumanın büyük iş olduğu dönemler artık.
    7. Ekonomide olan her yaşadığımızın arka planında büyük planlar var. Büyük Resimde önce İran sonra Türkiye savaşı var. Artık kendim bundan eminim. Herkes kendi algıladığı büyük resmi kursun ona göre pozisyon alsın.
    8 . Bu ülke hepimizin , gidecek başka yerimiz yok. Yıllardır tasarruf yapıyorum. Ülkenin en iyi okullarında okumuş bunun ekonomik karşılığını tam da görmemiş birisi olarak etraftaki tüm ahlaki çöküş aldırmadan mertçe dürüstçe ahlaklıca çizgimi hiç bozmadan çalıştım. 12 yıldır aynı aracı kullanıyorum . İstesem çok rahat model sıfırlayabilirdim. Bugünlere esasen ekonomik olarak kendimi hazırlıyor olmuş olmama rağmen ekonomik güvende hissetmek çok güç bu ülkede artık. 5 yıllık Schengen vizem olmasına rağmen 3 yıldır eşim çok istemesine rağmen ailecek yurtdışı tatiline karşı çıktım . Son yurtdışı tatilimi yaptığımda euro 2.60 dı.
    9. Bunları yazarken dolar 6.25 oldu .
    10. Büyük resimde kan ter gözyaşı var ,ama mücadele edeceğiz. Kendimizden çok çocuklarımız için.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. viop -3.33 açıldı.
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

7. Mevduat oranı var mı %20 ?
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Sayfa 569/1252 İlkİlk ... 694695195595675685695705715796196691069 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •