Onemli Gunler Banner
Sayfa 57/189 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon
Arama sonucu : 1510 madde; 449 - 456 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadeniz
    Gönderi
    179

Sistem Karşılaştırma

Bazı hisselerde (xu30 ) denemeler yaptım,kaldıraçsız olduğu için çok karlar bırakmasada mantıklı gözüküyor,her hisse için ayrıkod uyguladım
    ASELSAN
    Doas
    Teknosa
    Ereğli
    Petkim
    Tüpraş
    Thyao

Sonradan
    Orge ve netaş Ida dahil ettim,ufak lorlarla test edeceğim
    Endişem sadece gelecekte yaptığım kodlar optimizeye ihtiyaç duyacakmı,her ne kadar optimizasyon yapmasamda manuel yaptığım düzeltmelerde aynı şey e çıkıyor

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Bende bir zamanlar hisse tarafinda sistem kullanmak icin calisma yapmistim.
    Hisse tarafinda gun ici kredi (kaldirac) kullanmak mumkun fakat maliyetleri oldukca artiriyor.
    Asagi yonde kar almak icinde aciga satmayi dusunuyordum o zamanda gun sonu hisse kiralama vs extra is yuku ve kira maliyeti getiriyor.
    Bir de erhan hocanin bahsettigi gibi kademe farkindan dolayi bir cok hissede calismak daha zor oluyor.
    Dolayisiyla ise yarar bir sonuc cikarmak verimli bir sistem tasarimi yapmak oldukca zor.

3. Senin atr borsada buraların tepe oldugunu ve aşağı göçeceğini söylüyor.

Bar boylarının uzmaya baslayacagını soyluyor.

Bu çöküş bir kaç hafta içibde olabilir, atrnin söylediği istatistiksel olarak bir ayı pıyasası işareti veriyor.

bakak görek tutacakmı.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

4.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    şahsi yorumum şu hisse senetlerinde algoritma kurmadan önce hangi hissenin seçilmesi gerektiğini biliyor olmalısınız.

rasgele bir hisse senedinde para kazanmanız oldukça zor. isterse garanti bankta al sat yap bence zor.

Hisse tarafı sadece yukarı yonde kar veriyor yukarı gıdebılecek hısseyı bulamazsan Algoritma en fazla biraz korumacı davranır cıddı paralar kaldıramazsınız en azından vıoptakı kadar kaldıramazsınız BENCE.

Öncelikle bilanco analizi ile yukarı yonde hareket edebilecek hisseleri bulmak gerekiyor karlılıgı artmış hisseleri.

Daha sonra bunlara algoritma baglanabilir parayı takip etmesi acısından her hisse senedi içinde ayrı bırer robot yazılması lazım derınlıklerı farklı cunkı.

Bana kalırsa siz zaten bılanco ile hisse cıkardıktan sonra algoritmayada pek ihtiyaç kalmıyor acıkcası.
    Aynen hocam birde çelişkili bi durum ortaya çıkıyor..Bilançoya göre hesap kitap yapıp ucuz iskontolu,potansiyeli olduğunu düşündüğün hisseyi anlyorsun.. eee by robot sattı diye satıyorsun..Sonra kalkıyor yukarıdan tekrar alıyorsun..

Daha öncede bahsetmiştim 1 e 1 hisse&viop !! Sistemim 5 aydır yerinde sayıyor ama hisseler kurtarıyor..15 temmuzda da viop hisse tarafını kurtarmıştı.. +Şortken rahat uyutuyor..

Bu hafta sistemlerim ne öldürdü ne güldürdü.

yerimde saydım resmen önceki haftaya bakarak. sizde durum ne acaba.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

6.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    Bu hafta sistemlerim ne öldürdü ne güldürdü.

yerimde saydım resmen önceki haftaya bakarak. sizde durum ne acaba.
    benzer bir durum yaratmıştır bizimkide.

benim 6 -8 ay yerimde saydıgım zamanlarda oldu 1 2 hafta hiçbirşey :D
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    benzer bir durum yaratmıştır bizimkide.

benim 6 -8 ay yerimde saydıgım zamanlarda oldu 1 2 hafta hiçbirşey :D
    erhan bey 8 ay bir sistemin yerinde sayması komple zarar demek. 100 kontrat oynadığınızı farz edelim takasbank masrafı günlük 146 Tl gideriniz olur. komisyonları saymıyorum bile.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

8.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    erhan bey 8 ay bir sistemin yerinde sayması komple zarar demek. 100 kontrat oynadığınızı farz edelim takasbank masrafı günlük 146 Tl gideriniz olur. komisyonları saymıyorum bile.
    komisyon kayma dahil 0

siz en fazla ne kadar yataya sardınız nette

Sayfa 57/189 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •