Sayfa 57/226 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon
Arama sonucu : 1803 madde; 449 - 456 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

1. Celikhalatta biri 2 milyon alsa tahtayı sallar.taslar yerinden oynar patron ve buyuk oyuncular tamamen pislik yapıyorlar belki dahada bu pislik devam edecek .filmi seyretip görelim.ytd

2.  Alıntı Originally Posted by Fethiye Yazıyı Oku
    Celikhalatta biri 2 milyon alsa tahtayı sallar.taslar yerinden oynar patron ve buyuk oyuncular tamamen pislik yapıyorlar belki dahada bu pislik devam edecek .filmi seyretip görelim.ytd
    Biri o kadar lot alsa 10 yıl zarar acıklar en az 10 bedelli yapar

3.  Alıntı Originally Posted by ANAKONDA Yazıyı Oku
    Biri o kadar lot alsa 10 yıl zarar acıklar en az 10 bedelli yapar
    Birgun gelir bir kac yiğit ham yapar.��

4. mynet te karalama var hareket yaklaşıyor demek ki yatırım tavsiyesi değildir

5.  Alıntı Originally Posted by batanborsacı Yazıyı Oku
    mynet te karalama var hareket yaklaşıyor demek ki yatırım tavsiyesi değildir
    kafaya takmayin finansallar ortada su akar yolunu bulur.ytd

6.  Alıntı Originally Posted by Fethiye Yazıyı Oku
    kafaya takmayin finansallar ortada su akar yolunu bulur.ytd
    sn fethiye ben borsadan pek anlamam finansal felan bilmem behzat beyi çemtaştan tanırım dürüst bir ky dostudur ona istinaden 3k adet 3860 maliyetlendik 30 a tamamlamayı düşünüyorum kısmet bakalım hakkımızda hayırlısı y.t değildir

7.  Alıntı Originally Posted by batanborsacı Yazıyı Oku
    sn fethiye ben borsadan pek anlamam finansal felan bilmem behzat beyi çemtaştan tanırım dürüst bir ky dostudur ona istinaden 3k adet 3860 maliyetlendik 30 a tamamlamayı düşünüyorum kısmet bakalım hakkımızda hayırlısı y.t değildir
    Hayırlı olsun .Bazılarının yaptıgı gibi bugun alıp zararına yarın satmayın.ytd

8. Eğer küçük yatırımcı farkına varırsa bu yıl celha için farklı bir yıl olabilir.
    Ben de hiç yok ama en kısa zamanda almak istiyorum.
    Temel ve teknik gayet olumlu, sıkıntı takaslarda.
    Artık dikkat çekmeli diyorum.
    Al sat tavsiyesi değildir, herkesin aklı fikri var sonuçta.

Sayfa 57/226 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •