Onemli Gunler Banner
Sayfa 57/691 İlkİlk ... 747555657585967107157557 ... SonSon
Arama sonucu : 5524 madde; 449 - 456 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. kredili işlem işin en kötü tarafı ,hiç bir hisseye kredili işlem yapılmaz ,spor hisselerine hiç aklından bile geçirmemek gerekir ,her hisse elbette risktir ama spor hisseleri çifte risktir ,çünkü öz sermaye olarak bataktırlar ve her zaman bedelli sermaye artırımına gitme olayları vardır .Bakınız gsray 1 senede 2 .nci kez bedelli yaptı ve hisse 2 ayda 9 dan 5 lere düşmeye başladı .kar etmeden satmam diyenler bedelli çıktığı an ilave parası yoksa zararına satmak zorunda kalır

2. bide bakmıssın bugün tavan koymuş...mesela yani!.....ama şunu iyi biliyorum, bu spek aç gözlü, 3.75 'in altını zorlar yine ocak sonu-şubata kadar kanımca...ne dersiniz? ytd tabikide..

3.  Alıntı Originally Posted by Sunnyfunny Yazıyı Oku
    bide bakmıssın bugün tavan koymuş...mesela yani!.....ama şunu iyi biliyorum, bu spek aç gözlü, 3.75 'in altını zorlar yine ocak sonu-şubata kadar kanımca...ne dersiniz? ytd tabikide..
    Spek aç gözlü diye ,her başarıyı aşağıya verirse ,bu hisseyi sen olsan alır mısın ,kim alacak ? psikopat falan değilse spek ,bu gün istikrarlı yukarı çıkması gerekir diyeceğim ama viop baya - açtı ,endekste eksi açacak ,bakacağız artık

4. 4.11....bereket versin %1.5..şaka gibi..

5. 4:11 açılış rakamımız.

6. şampiyonlar ligi başarısının arkasına derbi kazan zirveye ortak ol bu speği kesmiyor demekki........

7. Gsaray ve beşiktaş aynı primde.
    Borsa mı borsa.
    Elinde yüklü miktarda olan çakallar birbirini bekliyor çok fazla ky yok aslında. İstiyorlar ki 4 den hepsi benim olsun 6 üstünden hepsini millete iteleyeyim.
    Şu kağıda galip gelsin 10 lira üstünden tüm Türkiye'ye mal vermezse ben hiç bir şey bilmiyorum.

8. Gsray - açtı + 1,39 oldu ,şaşırdılar sanırım hangisinin yenildiğini

Sayfa 57/691 İlkİlk ... 747555657585967107157557 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •