Sayfa 57/584 İlkİlk ... 747555657585967107157557 ... SonSon
Arama sonucu : 4672 madde; 449 - 456 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1.  Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    Döviz cinsinden alınan Zp6 ve zp9 eksi getirmeye mi başladı ara ara bana mı öyle geliyor?

Zp6 ve Zp9 bütün fon parası %100 tamamen Golden Global Bank ta katılım hesabı olarak açıyor. Ne olduğu hakkında hiç bir bilgim yok. Bu bankayı hiç tanımıyorum. Bilen varsa yorumlasın lütfen.

https://www.goldenglobalbank.com.tr/

2.  Alıntı Originally Posted by Icarus88 Yazıyı Oku
    Vade sonu olarak belirlenmiş tarihe kadar yatırımcı tarafından elde tutulduğu takdirde, anapara ve faizin yatırımcıya ödenmesi devlet garantisinde olduğundan, yatırımcının herhangi bir şekilde hazine bonosundan ya da devlet tahvilinden zarar etme riski yoktur
    Eğer faizler artar sen o tahvili elden çıkarırsan zarar edersin. Portföy dağılımı KAP.org.tr de mevcut
    Anladım,teşekkür ederim

3.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Zp6 ve Zp9 bütün fon parası %100 tamamen Golden Global Bank ta katılım hesabı olarak açıyor. Ne olduğu hakkında hiç bir bilgim yok. Bu bankayı hiç tanımıyorum. Bilen varsa yorumlasın lütfen.

https://www.goldenglobalbank.com.tr/
    Zp6 ve Zp9 bütün fon parası %100 tamamen Golden Global Bank ta olduğu bilgisi nerede yazıyor?
    Sonuç olarak bu fonlar Ziraat Bankası'na ait olan bir şirkette veya Ziraat Bankası'na ait. devlete ait bir bankaya da güvenmeyecekse diğer fonlara hiç güvenilmez demektir.

4.  Alıntı Originally Posted by proftrader Yazıyı Oku
    Zp6 ve Zp9 bütün fon parası %100 tamamen Golden Global Bank ta olduğu bilgisi nerede yazıyor?
    Sonuç olarak bu fonlar Ziraat Bankası'na ait olan bir şirkette veya Ziraat Bankası'na ait. devlete ait bir bankaya da güvenmeyecekse diğer fonlara hiç güvenilmez demektir.

KAP ta her ay fon dağılımı var. GGI bu banka.

Ben güvenilmez demedim. Bilmiyorum dedim. Türkiye de BDDK nın sağlam dediği her banka güvenilirdir.

5.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    myfinans senin paralar oldu yourfinans: ) fulledim daha da bu borsa düşmez dediğin zaman 7600 civarıydı yaklaşık değilmi? bu enflasyonda yatay bile kalması düzeltme sayılır diyordun. ben de siyah kuğu çıkar düşmez borsayı düşürür dedim. bir arkadaş daha dedi hatta..foruma 2017 duhüllü insanlarsınız acemi de değilsiniz yani tuhaf..

neyse düşman anapara sınırına dayandı, berlin yolu açıldı, planın nedir? 8 bin altında eklerim diyordun eklemeye devammı? Volkssturm görev başınamı?: )
    Endeksi bosverin nrc ipb son 1 aylik hala +8% bist100 -6% hala bist100 yani…

Alıntı Originally Posted by manevracı Yazıyı Oku
    Bugünkü getirisi ne bakabilen varmı ,bende merak ediyorum ,bugünde cüzi eksi getirmisse bile bu fonlara girilir

7.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Bugünkü getirisi ne bakabilen varmı ,bende merak ediyorum ,bugünde cüzi eksi getirmisse bile bu fonlara girilir

Hisse yoğunluğunu 0 a yaklaştırmazlarsa bence girilmemeli.

8.  Alıntı Originally Posted by manevracı Yazıyı Oku
    8500'den 7500'e zirveden kayıp tam %12 bu bir, ben değişken fonlardan bahsetmiyorum hisse fonlardan bahsediyorum sonuçta ben de rpd taşıyorum iki, bugünün kayıpları hisse fonlara pazartesi saat 10'da yansıyacak belki bundan da haberiniz yoktur üç.. haberiniz olmamasına şaşırmam 2017'den beridir forumda olup hala mkk nedir, valor nedir, en güzel kar getiren fon hangisidir diye soranlarla dolu sayfa.

kendimi zeki olarak görmeye çalışmıyorum ama dışarıdaki gerçek hayatla burası uyuşmuyor. bu beni cidden çok şaşırtan birşey. bu öğrenme hızıyla bizim 3 yıldızlı otelde kesinlikle işten kovulurdunuz..nitelikli yatırımcıların daha uyanık olmasını bekliyor insan.

Sayfa 57/584 İlkİlk ... 747555657585967107157557 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •