Sayfa 570/915 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon
Arama sonucu : 7320 madde; 4,553 - 4,560 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Evet, sirkette yeni bir devrin baslamis olabilecegine dair cok isaret var. Buyuk buyuk anlasmalar, Gartner'a dusen guzel yorumlar, Zeynep Hanim ortakligi, super bir 3. ceyrek bilancosu.

Ama 5 senedir yasadigimiz tecrubeler, bize temkinli konusmayi ogretti. Butun bu isaretlerin gercekten yeni bir devir baslatip baslatmadigini ise ancak yillik bilancoda gorebilecegiz. Gerci yillik bilanco iyi gelecekse, bunu onceden fiyatlayacaktir. Ama fiyatin ucmasi, otomatik olarak, yillik bilanconun fiyatlandigini gostermez. Nitekim 2 sene once bunu yasadik, sonra hisse 5'te biri fiyata dustu. Cok canlar yakti. Senin pompaladigin hayaller birilerinin ocagina ates olarak dusebilir, dikkatli olmak lazim.

Yatirim tavsiyesi degildir

2. Bana da buradaki bazı konuşmalar çok boş geliyor niyeyse onları siz burda ısrarla sürdürün tamam o kadar iş anlaşması vs gelecek vs gelen üç beş ky okusun da aman almasın kafası karışsın dercesine yazılmış yazılar burda kimin niyeti ne speğin niyeti ne adım gibi biliyorum siz devam edin acaba 2 sene daha yatırırlarmı diye burda kafa bulandırmaya 2 seneye bu kağıt kaç katında olacak spek bile engel olamayacak ortadan yazıyormuş gibi aslında negatif algı yapan yazılarınızdan her türlü dönmeye dahi ihtiyaç duymadan ben onu da yazdım bunu da dersiniz ky akıllı ol bunlara malını kaptırma düşürürse ekle diyecek bir babayiğit yok tabi ortada siz algılarla Türkiye programına devam edebilin diye şu boş yazıları ortadan bi kaldırsak mı diye uğraşın sanki çok rahatsız olmuşlar kişisel olmayan yazılarımı engelleyebilirdiniz de ama sizin sistematik niyetli yazılarınızın amacını ben biliyorum bugüne kadar sadece anlamamış gibi davrandım net söyleyeyim spek ananeleri çok açgözlüsünüz yazıklar olsun sizin kazanacağınız paraya.

3. Yüreği yeten bassın kağıdı aşağı öyle kendi kendine anlık değil bas kapanışını yap yemiyor mu….

4. Çıkıyorum ben dışarı uğraşamam burda laf ebeleriyle çok çok yazın siz biz speğe yazınca da cevabı sizden geliyordu zaten şimdi tam coşarsınız haydi kolay gelsin.

5.  Alıntı Originally Posted by Mao Yazıyı Oku
    Bana da buradaki bazı konuşmalar çok boş geliyor niyeyse onları siz burda ısrarla sürdürün tamam o kadar iş anlaşması vs gelecek vs gelen üç beş ky okusun da aman almasın kafası karışsın dercesine yazılmış yazılar burda kimin niyeti ne speğin niyeti ne adım gibi biliyorum siz devam edin acaba 2 sene daha yatırırlarmı diye burda kafa bulandırmaya 2 seneye bu kağıt kaç katında olacak spek bile engel olamayacak ortadan yazıyormuş gibi aslında negatif algı yapan yazılarınızdan her türlü dönmeye dahi ihtiyaç duymadan ben onu da yazdım bunu da dersiniz ky akıllı ol bunlara malını kaptırma düşürürse ekle diyecek bir babayiğit yok tabi ortada siz algılarla Türkiye programına devam edebilin diye şu boş yazıları ortadan bi kaldırsak mı diye uğraşın sanki çok rahatsız olmuşlar kişisel olmayan yazılarımı engelleyebilirdiniz de ama sizin sistematik niyetli yazılarınızın amacını ben biliyorum bugüne kadar sadece anlamamış gibi davrandım net söyleyeyim spek ananeleri çok açgözlüsünüz yazıklar olsun sizin kazanacağınız paraya.
    Komik.

Sen, 15 pozitif maddeme 1 negatif madde ekledim diye gecen sene bana cikisan kisi misin yoksa..

6.  Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    Komik.

Sen, 15 pozitif maddeme 1 negatif madde ekledim diye gecen sene bana cikisan kisi misin yoksa..
    Komik olan sensin paçadan tutup şapka kıyası yapma senli benli konuşmaya gerek yok şirketin 50 tane pozitif maddesi varsa hiç negatifi yoksa burda bazı pozitifleri yazıp yanına 1 de negatif eklersen bunu kendi adına eklersin bana da mantıksız gelebilir izah eder geçerim ama haddime olmayan şekilde şunları yazmayı bırakmak gerek şeklinde kimseye otorite gibi yazmam bu dünyanın en pis 2 şeyini yazayım ky okusun diye.
    1. Seçmene oyu için yapılan algı.
    2. Ky nin elindeki üç beş lot veyahut orta çaplı biraz mal almış adamın malını almak için yapılan algı gözümdeki en aşağılık olaylardır gerçekten şu şirkette olumsuz birşey varsa gözünüzde yazın ama bende aksini yazabilme özgürlüğüne sahibim bırakalım vs demeye hakkınız yok senli benliye hiç gerek yok.

7. Herkesin aklı var herkes kendi düşünsün gartnerler dahil veya hariç nerden bakarsanız bakın şu şirketin gelecekte edeceği neredeyse kesinleşmiş karları ve sonrasındaki potansiyeli siber dünyanın kaçınılmaz gelişi fiyatlandı mı fiyatlanmadı mı.

8. Bir kisi hasta diye butun ahaliyi cezalandirmak olmaz.

Senin guzel oldugunu dusundugun kuruntularin, rahatsizlik veren mide gurultularina donusmustu, simdi iskembeye sahip olamayip pacalarindan akan kokular taa buralara kadar geliyor.

2 sene once yazilan yaziyi buraya tekrar yapistirinca hemen haslamaya basladin, korktum, kaldirdim yaziyi. Senin azarlarin duruyor. Ne demis adam 2 sene once, cikismis gaz vermeyin diyenlere. Sonra ne olmus; hisse 10 dolardan 2 dolara dusmus. Kim oldu batan ailelerin sorumlusu.

Insallah bu sefer oyle olmaz. Ama "sen" bunu bilemezsin. Su anki Gartner yorumlari, satis rakamlari, partner anlasmalari, sponsorluklar, zaten 3 kat cikmis hissenin daha da cikacagini garantilemez. Belki baska satislar da var fiyat ondan artiyor ve artacak ama "sen" bunu bilemezsin. Tahmin edebilirsin, bu sadece tahmindir. Fiyat spekulatif de artiyor olabilir.

Sen burada hayallerini yaziyorsun. Hayallerine gerekce satislar zaten KAP'a bildirilmis seyler ve piyasa bunlari hakettiginden fazla fiyatladi. Bu fazlalik kisim spekulasyondan da olabilir, bilmedigimiz satislardan da olabilir. Sen de diyorsun ki, bilmedigimiz satislardan, gelecekteki olacak satislardan kaynaklaniyor. Bu gelecekteki satislardan dolayi hatta 10 kat daha cikacak diyorsun. Bunu "sen" bilemezsin. Bizi de bu dedigin gercekmis gibi kabul edip ona gore konusmaya zorlayamazsin. Ama sen temkinli olanlari haslamak icin kuru havadan ne kapiyorsun.

Paranoya insani oldurur. Ama daha cok etrafindakileri.

Yatirim tavsiyesi degildir

Sayfa 570/915 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •