Sayfa 570/682 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 4,553 - 4,560 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    Bu galip tarafı veya spk yakında bedelli hakkında olumsuz haber yollarsa şaşırmam. Avgyoda da yazdım, bu adamlar yukardan sattıkları mali buralardan yerine koymaya çalışıyorlar, ancak ky elindeki mali satmıyor buralardan, hisse 8 liradan buraya gelmiş hisseyi bazen düşürerek alamazsan çıkararak toplayacaksın, akilli tahta yapıcı bunu biliyorsun herhalde, hisseyi çek 3 liraya doğru bak bakalım ky nasıl dökülüyor elindekini. 1,60 lara çekse elindeki ni iyice dağıtacak ve toplaması çok zor olacak, bu fiyattan aşağısı ky eline geçer ve satmazda, isterse 1,20 yapsin, yine satmaz kimse, burda yeteri kadar oyalandi, her gün kendi satıp kendi alıyor, pek kimse satmıyor buralardan. Akıllı spek bazen yukselterekte mal toplayabilir, alan aldı satan sattı zaten, hissede başka alan satan yok kendileri dışında. Bakalım ne kadar daha uzatacak bu durumu, uzattıkça aslında elindeki mali kaybediyor küçük küçük.göreceğiz bakıp.Ytd.
     Alıntı Originally Posted by asuzm Yazıyı Oku
    dükkan kapandı...
     Alıntı Originally Posted by asuzm Yazıyı Oku
    17 dk kapalı kalacak yani yarın film devam edecek.
    asuzm traderx5 benim, almismiydin 1,67 den al demiştim. Eski nikim kapandı yenisi bu.

Dun aksam spege mektup yazmıştım akıllı adam bazen büyük sözü dinlemek gerek, bu şekilde iyi mal topladı,yarin inşallah tavana devam eder, burda bırakmaz umarım.

2. He bugun tavan oldu ya yarinda devam eder ne kullaniyon sen

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by TeKSEN Yazıyı Oku
    He bugun tavan oldu ya yarinda devam eder ne kullaniyon sen

adres vereyim gel dostum beraber kullanalım.

4. Nasil mantik bu aciklarmisin bana yarinda tavana devam eder bugun tavan mi olduda yarinda devam edecek

Devre kestikten sonra metro alım yapmamış.
    Yarın dikkat edin

6. Normal şartlarda tavan olmaması daha iyidir
    Pasta paylaşan olmamış demekki kimse yakalayamadı metro hangi hisseye girecek derken yine avtura girdi acaba hedefi ne kadar yarın belli olur kanımca

7. Bana göre yine gel gel ya
    pıp milleti mallandirip aşağı yavaş yavaş inecek.duseni de kirmadi adam ne varsa bu 1,94 de ytd..

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. trader5858 kardeş almadım.Elimdekiler düze çıksın bakalım.

Sayfa 570/682 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •