Sayfa 571/892 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581621671 ... SonSon
Arama sonucu : 7135 madde; 4,561 - 4,568 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

Aleyküm selâm can ortağım hosbulduk buralardayim ve hayretler içinde seyrediyorum bu nasıl kumpasdır bu nasıl aymazlıktır biri 30 kuruşlardayken nominal yolculuğunda çelme takar diğeri de kağıdı överek ya yeni ky avına çıkar yada piyasanın bozulmasına rağmen kağıda çarpıcı yorumlarıyla tasinmasına vesile olur. Balığın baştan koktuğu bu mecrada fazla bir şey beklememek lâzım güvendiğimiz dağlar için ellerim kırılsaydı da deyip durmaktan başka birşey elimizden gelmiyor malesef.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Burdaki yorumları okuyunca ihlas holding ile ilgili tek bir yorum yok, boş boş yazışmalar gereksiz alakasız yorumlar, hiç canları da sikilmiyor bunları yazarken, tuhaf bir form
    Haklısın kardeşim çeşit insan çok bizim mahallede hele hele yırtık dondan dışarı fırlayanlar bir hayli fazla ne yaparsın bizde kırıksavar hizmeti veriyoruz zorunlu olarak yoksa ihlas topiğinde nasıl vakit geçireceğiz aklımıza gelince iblise verip veriştiriyoruz biraz aile içi kavgası sadaşmalar falan öfkemiz yatışıncada yatıp uyuyoruz.. Gerçi bu işleri Siren'm daha iyi bilir..

3.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Haklısın kardeşim çeşit insan çok bizim mahallede hele hele yırtık dondan dışarı fırlayanlar bir hayli fazla ne yaparsın bizde kırıksavar hizmeti veriyoruz zorunlu olarak yoksa ihlas topiğinde nasıl vakit geçireceğiz aklımıza gelince iblise verip veriştiriyoruz biraz aile içi kavgası sadaşmalar falan öfkemiz yatışıncada yatıp uyuyoruz.. Gerçi bu işleri Siren'm daha iyi bilir..
    Baba nin parasini paylasamayan kardeş misali
    Sorma ws im naparsin ben simdi surda 2 gr teknik bilgimle iste endex soyle olur falan desem neolcekki yada ihlasa 1 gr teknik bilgimi ayirip egitim amacli analizimi paylassam kime ne faydasi var

4.  Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Aleyküm selâm can ortağım hosbulduk buralardayim ve hayretler içinde seyrediyorum bu nasıl kumpasdır bu nasıl aymazlıktır biri 30 kuruşlardayken nominal yolculuğunda çelme takar diğeri de kağıdı överek ya yeni ky avına çıkar yada piyasanın bozulmasına rağmen kağıda çarpıcı yorumlarıyla tasinmasına vesile olur. Balığın baştan koktuğu bu mecrada fazla bir şey beklememek lâzım güvendiğimiz dağlar için ellerim kırılsaydı da deyip durmaktan başka birşey elimizden gelmiyor malesef.

Hayırlı sabahlarınız olsun güzel insan kadim dost geldiğinize sevindim..Tüm düşünce ve fikirlerinize harfiyen katılıyorum bundan kesinlikle emin olun..Zalimin,hırsızın,dolandırıcı,arsızın,başını okşayıp sırtını sıvazlıyor özelliklede teşvik edip destekliyorsan ,mazlumu ezip göz yaşı döktürüyorsan yada yapılan zulme göz yumuyorsan vay senin haline haşa alçak dağları yarattığını sanan o şahıs ve avaneleri yolun sonu görünüyor demektir..

5.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Baba nin parasini paylasamayan kardeş misali
    Sorma ws im naparsin ben simdi surda 2 gr teknik bilgimle iste endex soyle olur falan desem neolcekki yada ihlasa 1 gr teknik bilgimi ayirip egitim amacli analizimi paylassam kime ne faydasi var
    Güzel ve sağlık günler diliyorum kardeşime.. Çok haklısınız elbette dediğiniz gibidir..Buraları boş bırakmayın bize moral ve muhabet gerek yoksa akşama kadar mücovid'e saydırsak bişey değişmiyor o bildiğini okuyor şımarık amerikalı..Neyse kardeşim iyi hafta sonları diliyorum..Kendine iyi bak..

Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Hayırlı sabahlarınız olsun güzel insan kadim dost geldiğinize sevindim..Tüm düşünce ve fikirlerinize harfiyen katılıyorum bundan kesinlikle emin olun..Zalimin,hırsızın,dolandırıcı,arsızın,başını okşayıp sırtını sıvazlıyor özelliklede teşvik edip destekliyorsan ,mazlumu ezip göz yaşı döktürüyorsan yada yapılan zulme göz yumuyorsan vay senin haline haşa alçak dağları yarattığını sanan o şahıs ve avaneleri yolun sonu görünüyor demektir..
    Kibirden uzak, muhataplarının sözlerini havada bırakmayıp, riyasız kinayesiz yanıt verip hakkaniyeti elden bırakmayan birkaç kişiden birisin. Sana maşallah diyorum...

7. Kanal İstanbul ihalesine devlet garantisi
    https://www.resmigazete.gov.tr/eskil...20210320-1.htm

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Merkez bankası başkanı görevden alındı
    https://www.hurriyet.com.tr/gundem/s...kligi-41767433

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 571/892 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581621671 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •