Onemli Gunler Banner
Sayfa 572/774 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622672 ... SonSon
Arama sonucu : 6187 madde; 4,569 - 4,576 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. yen yıl sağlık mutluluk huzur getirmesi dileğiyle hayırlı yıllar

2.  Alıntı Originally Posted by egeliterzi Yazıyı Oku
    yen yıl sağlık mutluluk huzur getirmesi dileğiyle hayırlı yıllar
    herkese hayırlı ve bol kazançlı yıllar dicem ama gerek yok safkar yatırımcısı piyangoyu vurdu zaten rahat olun arkanıza yaslanın bu jokerin dedşgi bir kegıt acaba en az 3 kat yapmışmı yapmamişmı bakın 25 yıldır bu işteyim buraya güzel bir şey yazdıgımda sabah mal stacak cakalların oldunu bilecek kadar eskiyim ona ragmen yazıyorum mallarınızı satmayın pişman olursunuz ha bu arada bi abim kim ne satıyosa yzsın ben alıcam diyo ama bizde satılık mal yok belki 2.50 den sonra od söz vermiyim belki..

3.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    herkese hayırlı ve bol kazançlı yıllar dicem ama gerek yok safkar yatırımcısı piyangoyu vurdu zaten rahat olun arkanıza yaslanın bu jokerin dedşgi bir kegıt acaba en az 3 kat yapmışmı yapmamişmı bakın 25 yıldır bu işteyim buraya güzel bir şey yazdıgımda sabah mal stacak cakalların oldunu bilecek kadar eskiyim ona ragmen yazıyorum mallarınızı satmayın pişman olursunuz ha bu arada bi abim kim ne satıyosa yzsın ben alıcam diyo ama bizde satılık mal yok belki 2.50 den sonra od söz vermiyim belki..
    Kağıtta bir yıl vade hedefiniz nedir?

4.  Alıntı Originally Posted by rslndmrl Yazıyı Oku
    Kağıtta bir yıl vade hedefiniz nedir?
    ciddi bir soruya ciddi bir cevap vericek olursam minumum 3 tl maksimum 5 tl olagan ustu beklentilerim gercekleşirse yabancıya satış veya cok büyük iş baglantısı gibi o zaman minumum 5 tl vede 3 ay sürede

Duhul
    Sep 2019
    İkamet
    Söke/ at moment in Ankara
    Gönderi
    26
    AliHaydar Hoca, Bu tür şeyleri özelden yaz! sen sen ol, bir daha da para lafı etme! Dostların kalbini kırarsın.

İroniyi dahi anlama beceri olmayan çokbilmiş(ler) sana tüyo da verir, içini de rahatlatır.

Hocam, anlamak zordur, yargılamak kolay. Üstelik ilkini senden başka kimse bilmez, diğerini ise senden başka herkes anlar.

Benim 2020 den beklentim. Mehdi nin gelmesi

6.  Alıntı Originally Posted by AliHaydar09 Yazıyı Oku
    AliHaydar Hoca, Bu tür şeyleri özelden yaz! sen sen ol, bir daha da para lafı etme! Dostların kalbini kırarsın.

İroniyi dahi anlama beceri olmayan çokbilmiş(ler) sana tüyo da verir, içini de rahatlatır.

Hocam, anlamak zordur, yargılamak kolay. Üstelik ilkini senden başka kimse bilmez, diğerini ise senden başka herkes anlar.

Benim 2020 den beklentim. Mehdi nin gelmesi
    safkarın mehdisi geldi arkadaşlar rahat olun satının malını alır almak isteyene pahalıdan mal satarız kagıt bedava olunca ne desek tutuyo onun icin çok rahatım sizlerde rahat olun kralınız burda yazdıklarımı reklam olarak gören arkadaşlardan yarın biraz mal bekliyorum satın aşadan yerine koyarsınız ama satın işlem olsun tahda çok sıglaştı endekste çok yüksek biraz kar alma zamanı bence..ytd

Duhul
    Jan 2019
    İkamet
    Göztepe-İzmir / Karlsruhe-Deutschland
    Gönderi
    112
    AliHaydar sakın ola polemiğe girme. Geri dur! O hisse senedinden bahsediyor.

8.  Alıntı Originally Posted by Levend Yazıyı Oku
    AliHaydar sakın ola polemiğe girme. Geri dur! O hisse senedinden bahsediyor.
    ne polimigi kardeşim herkes aynı tarafda yok gercekden mehdi diyen arkadaşa şunu söyleyim dünyanın sonunun başlangıcı oldunu inanan herkes bilir sakası bile kötü

Sayfa 572/774 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622672 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •