Onemli Gunler Banner
Sayfa 572/912 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622672 ... SonSon
Arama sonucu : 7292 madde; 4,569 - 4,576 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. eşleşme gören var mı

2.  Alıntı Originally Posted by kazan Yazıyı Oku
    eşleşme gören var mı
    Eşleşmeyi ne yapacan şaka mısınız siz biri analiz der biri eşleşme der )) cemas almıssınız sadece ekrana bakıp izleyin keyfine göre aşağı ya da yukarı eşleşme 2 tl olur 10 sn sonra 1.50 olur. Welcome to Cemas )))

3. Patron yine hisse satıyor.Akşama yazıyı gönderirler

4. Her seviyeden itina ile kaktiriyorlar.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Deniz başta olmak üzere, (patronun aracı kurumu) finansla birlikte 60 mly. net satış yapmış. Son bir ayda... Bir süre önce 60 kuruşa alıp, 62 kuruşa satamamıştık bu kağıt parçasını... Adam nerelere götürdü ve dağıttı.
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Çok profesyonel oyuncu. Buradan kazandığı para ile ihya oluyor ve tüm finansal sorunlarını çözüyor. Şirkete bir şey yok tabi ki... Spekülatif kazanç cebe giriyor. İeyho ve nibaş canlı tutulup, buna gömüyor... Finans cini bunlar İnşallah yukarı çeker de zararlar telafi edilir...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Geçen yıla kadar çok ilgilendim bu grupla. Kırşehirde cemaşı, niğdede nibaşı bizzat yerinde inceledim... O günlerde mali tablolar daha düzgündü, fiyat 60 kuruştu. En son gelen mali tablolara göre öz sermaye bitme noktasına gelmiş, zarar diz boyu, ne hikmetse kağıt 5 liraları test ediyor... Bu şeytani borsada her şey olabiliyor...

8. CEMAS - Cemas Döküm

şu an oynanan oyun galip düzenbazının yaptığı türden ama bir futbolcu eskisi dahil olmuş diye duydum. yani aynı şeyin kahverengisi
    investin hareketleri tam düzenbaz döngüsü
    a1 le beraber ky yı kıskaca alıyorlar sabahtan bu yana

Sayfa 572/912 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622672 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •