Onemli Gunler Banner
Sayfa 573/993 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623673 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 4,577 - 4,584 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    git kaplıca yap orada tedavi bilem olmuş gibi olursun
    Ben de bahtsız bedevi şansı vardır, belki 40 yıl sonra kaplıca havuzuna girdim kulağım iltihaplan, gezmediğim doktor kalmadı.

Bir de 5 yıldızlı bone ile havuzuna girilen Güral Afyon tesisi, başka yer olsa herhalde bir de gözüm iltihaplanırdı.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2. Reha başkanım Ayhan başkan belden aşağı bitik dedi hiç ses etmedin.

3. Evde yatmaktan sıkıldım. Markete de gitmiyoruz hepsini aldık habire de yağmur yağıyor canım iyice sıkıldı dün RTE dinledim bir şey verir diye hiç vermedi bunlar grup seviyor bizi de grup olarak diktirecek.

4. Eğer İsveç Finlandiya NATO ya girerse bize bir şeyler girer. Kışın doğalgaz kesilir. Bize zararından başka faydası olmaz.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ben de bahtsız bedevi şansı vardır, belki 40 yıl sonra kaplıca havuzuna girdim kulağım iltihaplan, gezmediğim doktor kalmadı.

Bir de 5 yıldızlı bone ile havuzuna girilen Güral Afyon tesisi, başka yer olsa herhalde bir de gözüm iltihaplanırdı.
    o tip yerlerde kulak tıkacı şart boynuda daima dik tutacan ağzın burnun girmeyecek suya
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    o tip yerlerde kulak tıkacı şart boynuda daima dik tutacan ağzın burnun girmeyecek suya
    Döte gireni ne etcez

7. Gazlasak çıkmaz mı?
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Reha başkanım Ayhan başkan belden aşağı bitik dedi hiç ses etmedin.
    Ben öyle lafa girmem dedi, esas fitnenin başı sizsiniz gibi gelyor bana.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 573/993 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623673 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •