Sayfa 574/746 İlkİlk ... 74474524564572573574575576584624674 ... SonSon
Arama sonucu : 5965 madde; 4,585 - 4,592 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,923
    Tahta göte geldi.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    3,923
     Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    Tahta göte geldi.
    pardon arkadaşlar göze geldi olacakti.

evet axaray kesin paraya sıkışmıştır küçükçalıklar pehhh.

3. Sevgili axaray 3.senaryonun seyri nasil olur.Tahtanin sahibi ne yapar vaz mi gecer bir sekilde bu saticiyla uzlasir mi? ya da başka ne olur.ytd degil tabi fikirlerinizi tahminlerinizi almak isteriz.saygiyla

4.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    pardon arkadaşlar göze geldi olacakti.

evet axaray kesin paraya sıkışmıştır küçükçalıklar pehhh.
    Sayın kentuf yıllardır borsada işlem yaparım 15 yıldır da profesyonel olarak finans sektöründe çalışıyorum paraya sıkışmak battık anlamında değil tabi başka bir yatırımı vardır kredi yerine hisse satışına karar vermiş olabilir,,, yani diyeceğim o ki küçükçalık koç fark etmez herkes paraya sıkışabilir,,,

Arçelik 3 veya 4 yıldır bayilerinin şirkete yaptığı ön ödemelere faiz veriyor,,, yani diyorki siz parayı bana ateşleyin gerisi bende

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    3,923
     Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    Sayın kentuf yıllardır borsada işlem yaparım 15 yıldır da profesyonel olarak finans sektöründe çalışıyorum paraya sıkışmak battık anlamında değil tabi başka bir yatırımı vardır kredi yerine hisse satışına karar vermiş olabilir,,, yani diyeceğim o ki küçükçalık koç fark etmez herkes paraya sıkışabilir,,,

Arçelik 3 veya 4 yıldır bayilerinin şirkete yaptığı ön ödemelere faiz veriyor,,, yani diyorki siz parayı bana ateşleyin gerisi bende

tahta dokuz liradan 40 liraya geldi
    gayet normal satması ne yapalim piyasa bu.

6.  Alıntı Originally Posted by mmyasar69 Yazıyı Oku
    Sevgili axaray 3.senaryonun seyri nasil olur.Tahtanin sahibi ne yapar vaz mi gecer bir sekilde bu saticiyla uzlasir mi? ya da başka ne olur.ytd degil tabi fikirlerinizi tahminlerinizi almak isteriz.saygiyla
    Değerli kardeşim her iki tarafta pazarlığa (eğer zaten danışıklı dövüş değilse) bilançodan sonra oturacaktır. Bilanço beklenilen doğrultuda gelirse adam malını neden ucuza satsın yok sürpriz yapıp kötü gelirse o zaman zaten tahta yapıcı işini bilir,,,,

''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

7.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    tahta dokuz liradan 40 liraya geldi
    gayet normal satması ne yapalim piyasa bu.
    Çok yazıp çizsekte en nihayetinde senin dediğine varır “ne yapalım piyasa bu”,,,

O nedenle geri dönüş sinyallerini beklemekte fayda var,,

8. Haydi şimdi nuh çok çıktıda bu oyak çimentonun günahı nedir kardeşim,,,

Sayfa 574/746 İlkİlk ... 74474524564572573574575576584624674 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •