Sayfa 575/821 İlkİlk ... 75475525565573574575576577585625675 ... SonSon
Arama sonucu : 6565 madde; 4,593 - 4,600 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1.  Alıntı Originally Posted by Mykskstar Yazıyı Oku
    Ayıp ya kağıt 22 ayda 8 kat yükselmiş..
    hocam ben size doğru dürüst kar etmeden 20 kat giden kagıt söyleyim isterseniz.

2. Arkadaşlar 22 ay hesabı yanlış olur,o zaman 9 TL den aldığım goltas o kadar zarara 80 TL yı gördü,bunun gibi 100 kağıt sayarım olağan üstü bir durum şu geçen yılki düşüş, Ereğli isdmr gibi bir çok kağıt sayarım size,ben ne yazık ki çoğunu ttrak a ayirmistim, dolar bazında bile kar yok, ama inceliyorum en iyi satış rakamları,kar marji bu şirkette.Sıkıntı bence düşüşte yabancının mal alması oldu,kimse tahtaya giremiyor....ytd...

3.  Alıntı Originally Posted by livehuman Yazıyı Oku
    Tarihi rekor kar açıklamış. Yıl sonu 1.500.000.000 kar beklentisi oluşmuş. Saçma yorum yapıyorsunuz. Hiç bu yorumu yapmasaydınız iyi olurdu.
    Beklenti alınır gerçekler satılır.. Şu an bu borsada olağanüstü kar açıklayan şirketlerin kar satış yemesi kadar doğal bi şey olamaz..
    OMAHALI

4.  Alıntı Originally Posted by Mykskstar Yazıyı Oku
    Ayıp ya kağıt 22 ayda 8 kat yükselmiş..
    Allah senin gibilerine akıl fikir versin,
    Senin derdini anlıyorum ben, benim mesajımın içeriğini anlayamayacak durumdasınız malesef...
    şimdi traktör her yönüyle 10 numara bir hisse... şüphe yok...
    ancak spek bu hisseyi 258 den beri ky ye sattı, ve bu kadar olumlu beklentiye rağmen habire düşürüyor...
    N E D E N? ÇÜNKÜ 211 VE ÜSTÜNDE SATTIKLARINI DİPLERDEN YERİNE KOYMAK İÇİN...
    bu durumda kim ayıp etmiş oluyor?

ha birde spek efendiye yuh dediysem sana dokunan tarafı nedir?

5. ....

6. ....

7. Sabrınız yok ise borsadan da ve dahi ttrak gibi hisselerden de uzak durmalı ..... herşey satışlara bağlı .....ttrak için nisan ayı verileri açıklansın bakalım .....sabır sabır sabır..... hergün Yükselmez hiç bir şey .... yüselir düşer yükselir belli bir trend içinde devam eder......al sat tut demiyorum.

8. ....

Sayfa 575/821 İlkİlk ... 75475525565573574575576577585625675 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •