Sayfa 575/606 İlkİlk ... 75475525565573574575576577585 ... SonSon
Arama sonucu : 4842 madde; 4,593 - 4,600 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Görüntü şimdilik iyi değil. Yeni yıla kadar böyle süründürecek gibi görünüyor
    usta bu soyguncular elimizden lotları almak için her türlü oyunu yapacaklar anlaşılan borsa soygun yerine döndü 900 bine yakın yatırımcıyı küstürdüleralt coinlere yöneldiler spk hükümet aval aval seyrediyor, jantsada sabırla bekleyeceğim bundan sonrada alt coinlere yatırım yapacağım

2. iyice uyuzlaştı, endeksin uçuşuna rağmen tık yok
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

3.  Alıntı Originally Posted by pamuk01 Yazıyı Oku
    usta bu soyguncular elimizden lotları almak için her türlü oyunu yapacaklar anlaşılan borsa soygun yerine döndü 900 bine yakın yatırımcıyı küstürdüleralt coinlere yöneldiler spk hükümet aval aval seyrediyor, jantsada sabırla bekleyeceğim bundan sonrada alt coinlere yatırım yapacağım
    üstad ben şimdilik zararsız bir şekilde vedalaştım. Hareket görürsem yeniden dönerim. Çünkü bir sürü fırsat var şu anda, onları kaçırmamak adına şimdilik jantsa'ya veda ettim. Kalanlara bol kazançlar
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

4.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    üstad ben şimdilik zararsız bir şekilde vedalaştım. Hareket görürsem yeniden dönerim. Çünkü bir sürü fırsat var şu anda, onları kaçırmamak adına şimdilik jantsa'ya veda ettim. Kalanlara bol kazançlar
    hocam ben geçen cuma sattım enkaya geçtim bir miktarda alt coınlere hakkımızda hayırlısı olur inşallah

5. Çok uzun vadede elbet ederine gider ama, endeksin bu kadar güzel coşku yaşadığı şu günlerde, hem düşmesi hem de mıy mıy hareketleri mide bulandırıcıydı

6.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Çok uzun vadede elbet ederine gider ama, endeksin bu kadar güzel coşku yaşadığı şu günlerde, hem düşmesi hem de mıy mıy hareketleri mide bulandırıcıydı
    aynen öyle hocam patronun keyfini bekleyecek değiliz bol kazançlar dilerim

7. TOOG jantlarını rakipsiz bu üretir ,bir haberle 250/350 bandına gider bu bana göre

8. jants da yola çıktı....

Sayfa 575/606 İlkİlk ... 75475525565573574575576577585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •