Sayfa 576/638 İlkİlk ... 76476526566574575576577578586626 ... SonSon
Arama sonucu : 5104 madde; 4,601 - 4,608 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Mactan evvel vermistim trade ediyim diye sonra yukari bastilar 34 lerde. Bu sabah verdigim mali 31.80 den yerine koydum.

Sergen gitti is bitti. Yeni teknik adam nasil bilmiyorum ama derbi isi ayri bi is.

Ibre fenerden yana diye dusunuyorum.
    31.34 ve 31.38 den ek mal aldim.

2. Gecen yillarda Saran gelebilir diyordum forumda hatirlayanlar olacaktir.

Bugun aciklama yapmis.

Ali Koc tan kurtuluyoruz.

3.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Gecen yillarda Saran gelebilir diyordum forumda hatirlayanlar olacaktir.

Bugun aciklama yapmis.

Ali Koc tan kurtuluyoruz.
    Yarın eksi 5 geçen yazdım 43 metreden gol yiyen takım şampiyon olamaz

4. Yarın ola hayrola ama o iş belli olmaz Ali Koç ve yönetimi ayrıca teknik kadro hepsinin suyu ısındı.saran adaylık açıkladı Aziz karşısına çıkar mı yada birlikte bir ekip kurarlar mı
    Ali Koç daha insan içine çıkamaz trübünler bölündü Fener maçını çevik kuvvet ile izliyor taraftar Başkan bunların tek sebebi ve kesin istenmiyor.daha durması hem kendisine hem ailesine hem de kulübe korkunç zarar verecektir
    Başkanın gitmesi demek yeni bir senaryo yeni bir başlangıç demek
    Bu hikaye bitti ama yeni hikaye satın alınmaya çalışılırsa film başka yerlere gidebilir Ytd

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Yarın eksi 5 geçen yazdım 43 metreden gol yiyen takım şampiyon olamaz
    Samp olsun diye yada olacak diye almadikki.

Derbiyi alir ite kaka hakem yardimi ile diye aldik ama Josep in Fener hirsini hesap edememisiz.

Mesele yok ocak ikinci haftadan itibaren hareket baslar. 35 40 araligi hedefleriz.

6.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku

Derbiyi alir ite kaka hakem yardimi ile diye aldik ama Josep in Fener hirsini hesap edememisiz.

Mesele yok ocak ikinci haftadan itibaren hareket baslar. 35 40 araligi hedefleriz.

5 sene bu hisseyi tuttum. 7tl ye kadar düştü allah belanı versindedim 14 tl de sattım yazın.. 60 tly gitti.. ilk defa bjk maçı öncesi aldım. cuma öğleden önce hem borsadan girdi hemde bjk maçından... rezil takım

7.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku

nasip büyük hisselerin düşüşünde gider gibime geliyor ama öyle ahım şahım gitmez max 40 yuksek kur sporları olumsuz etkileyecektir transfer açısından

8.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    nasip büyük hisselerin düşüşünde gider gibime geliyor ama öyle ahım şahım gitmez max 40 yuksek kur sporları olumsuz etkileyecektir transfer açısından
    Hedefim zaten ocak ikinci haftadan itibaren 35 40 araligi.

Yalniz ne bastilar endekse. Faiz aciklamalari devam ettigi surecede devam edecek gibi.

Sayfa 576/638 İlkİlk ... 76476526566574575576577578586626 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •