Sayfa 577/653 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627 ... SonSon
Arama sonucu : 5218 madde; 4,609 - 4,616 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1. F/K: 1.90, PD/DD: 0.65. Sektörün en düşük rakamları. 38 milyar 9 aylık. Yüksek ihtimal 50 milyar üstü yıllık. Yabancı payı hala % 50 nin üstünde ve sektöründe en yüksek yabancı payına sahip olan banka yanlış bilmiyorsam. Yabancı satışa abanmazsa, endekste düzeltme devam etse bile bu daha nereye inebilir ki.

fiyatı bu kadar düşük iken ve kredi faizleride enflasyonun çok altında iken en güzel yatırım kendi hissesine yatırımdır. üstelik bu borsayada destek olacağı için şu ortamda iktidarın da hoşuna dahi gidebilir.

3. 25 kasım 2022 bir önceki sayfalarsa 15.50 düşerse full akbank alırım demişim fiyat 17 tl üstü seyir halindeyken 16.80 ğne atıp duruyorduk.

Biraz önden bindirmeli yarım düzeltme oldu 4500 puana hardcore düzeltme diyenler xbankın 4100 altına sarkarak 4000 den destek yediğine de bugün şahit oldular.
    Endeks 4550 görür mü bilmem ancak xbank endekse %8-10 fael ataraa olası 4550 düzeltmesini çook da yukarılardan xbank bizzat yaşatabilir.

Tupras ve şişkin bazı sanayilerin demir çelik sönümlenmesi iyi bir işaret oldu aslında...bankalara geçen para ve iştah çok hoşuma gitti, 2 tavan görmüş gibi hissettim.

Bist 100 de artık bu günden itibaren Xbank merkezli yeni bir dünya kurulur demek için öok erken farkındayım , ancak bankalarımız da bu olağan güzellikteki 6700-350 dolara doğru giden 2023 yıl başı rallisinde yerini almalıdır. İlk hedefler 5550 ve 5900 bölgeleridir. Ytd itki ve boyutlar aniden seans başları , orta ve sonlarında ortaya çıkan parabolik 30 dk ve 60 dk peryodik sert karşılıklı alımlarla hızlanabilir.

Yarın tupras alır da banka satarlarsa eski düzen devam eder bir tek farkla biz tasmayı ne zaman gevşerirsek bankalar o zaman gider kafası devam edecektir. Ytd.

Testere piyasası veya yatay seyir için hafta içi kapanışları takip etmekte fayda var .iyi akşamlar dilerim.

4. Ben hem sahol hem de akbank a mail attım. fiyatların bu kadar dip olduğu yerde kurbanlık koyun gibi neden kurdu beklediklerini sordum.

Geli alım yapmalarını talep ettim.

Tahta yapıcı gibi hareket etmesinler ancak yılbasından berı getırıler ortada. en kotu performans akbank. Halen hem holdıng hem de bunu gormek ıstıyor. burda benım kazanmam degıl konu. Kurumun kendı sırketıne sahıp cıkmasıdır. Kendı cocugun korumayan bır babanın cocuguna elın adamı neler yapmaz.

bır yonetım asagıdakı tabloya bakar ve utanır.

karsılastırma.jpg

Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    fiyatı bu kadar düşük iken ve kredi faizleride enflasyonun çok altında iken en güzel yatırım kendi hissesine yatırımdır. üstelik bu borsayada destek olacağı için şu ortamda iktidarın da hoşuna dahi gidebilir.

17.66 önemli..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    17.66 önemli..
    Sayın esozcan aramıza hoşgeldin burada teknikçi pek yok gibi . ara sıra degerli görüşlerini dumak başta beni çok sevindirir. Saygılar

Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    Sayın esozcan aramıza hoşgeldin burada teknikçi pek yok gibi . ara sıra degerli görüşlerini dumak başta beni çok sevindirir. Saygılar
    Sn Hasan Polat ilgine teşekkür ederim.. XBANK ta bir al sinyali olustu.. önümüzdeki hafta bankalarda bir yükseliş gerçekleşirse benim itirazım olmaz.. kazancın bol ve daim olsun..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Sayfa 577/653 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •