Sayfa 577/999 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 4,609 - 4,616 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1. haydee tanzimci geldi yatırımciiiaaa
    yeşil yeşil dolarlarım var dth dan toplanma organik

2.  Alıntı Originally Posted by AmigoOrhan Yazıyı Oku
    Bunu bilsek burda işimiz olmazdı.
    burada ne işiniz var peki ?

neyi bilenler burada oluyor?

yorum yapmış olmak için yazmayın rica ediyorum.
    ASLA VE ASLA VE ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

3. Tanzim satış saatinin bellinolmasindan dolayı FX ciler son dönemde kamulari iffet yaptı. Tanzim saatini artık tam 09.00 da yapmamaya başladı merkezin çocukları.
    Artık iş öyle bir ayyuka çıktı ki adamlar sabah nerden poz alsa para yapıyor bu beyinsizler yıl sonuna kadar ciddi bir türev zararı yazacaklar orası belli.

4.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Tanzim satış saatinin bellinolmasindan dolayı FX ciler son dönemde kamulari iffet yaptı. Tanzim saatini artık tam 09.00 da yapmamaya başladı merkezin çocukları.
    Artık iş öyle bir ayyuka çıktı ki adamlar sabah nerden poz alsa para yapıyor bu beyinsizler yıl sonuna kadar ciddi bir türev zararı yazacaklar orası belli.
    Bu hafta iş değişir sanırsam çünkü geçen haftaki hacimlere bakarsak kurşun bitmiş veya azalmış olabilir.Seanslık grafikte de hem tobo hem bayrak var, artık önünü alamazlar gibi geliyor bana.
    Ayrıca şu aşamada alternatifsiz gördüğüm doların yükseldikçe daha da fazla alıcı çekeceği malum...

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by blade Yazıyı Oku

haydaaa...büyür buradan yak...adam zorla yanıt istiyor sorusuna..
    tuhaf haller geldi başlığın başına 😉

6. Bir yatırım danışmanına başvurmanızda fayda var size net bir şekilde yarın tanzim satış olur mu olmaz mı diye söylemesi için.

Şahsen ben longdayım 3-4 haftadır değişik kademelerden ama kimseye net bir yorum yapmam uçacak kaçacak gömülecek vs. diye, ben izleme taraftarıyım genelde.

Burda ki diğer forumdaşlar tanzim satış ile ilgili daha net yorumlarda bulunabilir tabi ki.

Alıntı Originally Posted by blade Yazıyı Oku

7. Sabah ola hayrola

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. gezen tavuk değil gezen dolar satışları bunlar organik organik bunlar kaçırma yatırımciiaaa

Sayfa 577/999 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •