Sayfa 578/785 İlkİlk ... 78478528568576577578579580588628678 ... SonSon
Arama sonucu : 6279 madde; 4,617 - 4,624 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Listened favori kagitlarim ( ismen, algyo, Alkim , yukselen) arasinda en kotusu yine bu pc kurusu. Allahin belasi sirket 30.90 lardan 2 kere dondu sanki cok pahaliymis gibi . Sen ne adi ne haysiyetsiz bir firmasin Allah belanizi versin bu sirketi yonetenlerin

2. Bofa 2 hafta oncesine kadar topladiklarini aldiklarini piyasaya vermeye basladi. Cuma'dan su ana kadar 1.6 mln lotla acik ara satici durumda.

3. Bu yıl 4 milyar net kar açıklar mıyız ortak açıklarsak bişeyler olur

4. Alacaklar gelirse bir anda 4 de olur ama isterlerse 500 Milyon da olur . Cunku son ceyrek 3 senedir utopik zararlar gorduk . Yani tahmin etmek Imkansiz oc lari ne isterse o aciklanir .santiye alacaklari en az 400 milyon dolar ama baksaniza ruble degerlenince hemen dusurmusler alacagi da . Eger hirsiz degillerse o alacaklari alirlar , ama size daha once de soyledim 30-40 milyon dolar alirlar alacak aldik derler . GK notlarina acin bakin mesela Baku de acilan stad var 7-8 sene oldu acilali onun alacagini alacaz edecez diyorlardi Nerde 50-60 milyon dolar ??

5. Yine yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam o bilançoda alacak olarak

6.  Alıntı Originally Posted by şehzade17 Yazıyı Oku
    40 benim gözümde garanti zaten ama bu paraya dökebileceğini sanmıyorum kimsenin gidecek yeri kalmadı ne alacaksın tekfenini satıp altın mı dolar mı faiz mi başka sağlam hisse mi yoksa araba mı gayrimenkul mü her şey tavanda adamlar güzel çaresizliğe soktu hane halkını kimse kıpraşamıyor zaten amaçta bu her şey aynı anda yukarı herkes para kazandım sanıyor sadece çünkü paranın değeri yok yarın cash is king dediklerinde kimsede para olmyacak neyse yorumlarım kısacılar için değildir onlar alsın satsın hancılarla devam
    40 şişe ve tekfen için verilen hedef......

200 binlik arabalar 1 milyonu geçtiği bu ortamda tekfen zaten 27 lerdeydi iki üç yıl öncelerde......

Sasalar şişeler tekfen 27 iken 6 larda sürünüyordu.....

Artık varın siz tekonun hakkettiği rakamları tahmin edin......
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir...yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez . yatırım tavsiyesi icermez....KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

7.  Alıntı Originally Posted by ATAKAN-BJK Yazıyı Oku
    40 şişe ve tekfen için verilen hedef......

200 binlik arabalar 1 milyonu geçtiği bu ortamda tekfen zaten 27 lerdeydi iki üç yıl öncelerde......

Sasalar şişeler tekfen 27 iken 6 larda sürünüyordu.....

Artık varın siz tekonun hakkettiği rakamları tahmin edin......
    Tkfenin 3 yil onceki fiyati sisik olabilir.

8. Piyasa degeri en az 2.5 milyar Dolar olmasi gereken sirket 1.3/1.4 milyarda sisik degildir sayin Thinktt

Sayfa 578/785 İlkİlk ... 78478528568576577578579580588628678 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •