Sayfa 579/1002 İlkİlk ... 79479529569577578579580581589629679 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 4,625 - 4,632 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1. Mehmet Ali Ağca nın yağma suçundan yargılandığı davada tanık dinlendi. Tanık Gülmedi ifadesinde, Ağca, müşteki Gökhan a 'Bu daireyi bu adamlara vereceksin. Senin evini de, işine saat kaçta gittiğini de, çocuğunu da biliyorum' dedi. Tehdit etti dedi.

Gazeteci Abdi İpekçi ye 1 Şubat 1979 da suikast düzenleyerek öldüren ve 13 Mayıs 1981 de Papa 2. Ioannes Paulus a düzenlendiği suikast ile elinden ve karnından yaralanmasına neden olan Mehmet Ali Ağca nın 5 kişiyle birlikte Yağma suçundan yargılandığı davada tanık dinlendi.

https://www.karar.com/guncel-haberle...aireyi-1837213

Rezillige bakarmisiniz.

85 Milyonlik koskoca bir devlet bir pust'u durduramiyor.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    Yakında mv de olur. Arkadaşları mecliste zaten...

Hizbullah'ın celladı "Kasap Hüseyin" zamanaşımıyla kurtuldu

Hizbullah terör örgütü adına 1993-2000 yılları arasında satırlı saldırılar düzenleyip çok sayıda kişiyi yaralayan Kasap Hüseyin kod adlı Süleyman Koraltan’ın davası zamanaşımıyla düştü. Onlarca suç ve kendi itiraflarına rağmen serbest bırakılan Koraltan hakkındaki yakalama kararı da geri alındı.

https://www.sozcu.com.tr/hizbullah-i...urtuldu-p22572
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    Allah rahmet eylesin...

Saldıray Berk yaşamını yitirdi

FETÖ'nün kumpasına uğrayan eski 3. Ordu ve EDOK komutanı emekli Orgeneral Saldıray Berk hayatını kaybetti.
    https://www.sozcu.com.tr/saldiray-be...yitirdi-p22604

4.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Müjde vereyim bari.
    Benzinli araba kullanan ve mazot artınca kıskanan ve hani bana hani bana diyenlere gelsin.
    Benzine bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 1 lira 79 kuruş zam bekleniyor.
    ooo yeah, come on baby modu oldu artık

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    içimi az soğuttu bu ne ya hepmazotluya hep mazotluya
    az da benzinliye geçirsinler
    onlar bu ülkenin vatandaşı değil mi
    arada ki makas iyice açıldı
    yetmez ama hiç yoktan iyidir.
    önümüzdeki salı sadece benzinciye geçirirseler tatmin olurum
    Biz elektrikli araç sahipleri de haremde gözde olmayı bekliyoruz, padişahımız bizi ne zaman seçer diye

6.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    basganım siz yazmadıysanız ayasofya üstad dötünden uydurduysa göz&g.t full check-up a girmeli değil mi? herkesi muayene ettirmek istediği yerden

saygılar ayasofi üstad
    Akıllı olun. Siz kiminle dans ediyorsunuz. Siz benim kim olduğumu biliyor musunuz. Şincik dayumu ararun o yürüyen ayaklarıniz ketum olur. Pipetle çorba içersiniz. Nerede o finduk Ayhan. Hem %100 doğru diyor aklımı alıyor. Hem yazmadım diyor. Uleyn hepinizin bağsurunu aldururum dayuma. Cakucu dayımı arayım mi şincik

7. Şuan benim beklentimin olması için tek şey yrp nin ayrı girmesi. CHP hem CHP ile hem tüm partilerle muhalefet yapıyor. Yav nasıl bir şey sanki ülkenin mina CHP koydu. Bu kadar geri zekalı muhalefet olur mu.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
     Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    Biz elektrikli araç sahipleri de haremde gözde olmayı bekliyoruz, padişahımız bizi ne zaman seçer diye
    Seçimden sonra

Sayfa 579/1002 İlkİlk ... 79479529569577578579580581589629679 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •