Onemli Gunler Banner
Sayfa 58/256 İlkİlk ... 848565758596068108158 ... SonSon
Arama sonucu : 2044 madde; 457 - 464 arası.

Konu: ORGE - Orge Enerji Elektrik

1. Haydi orge utandırma bizi.🚀🚀🚀🚀

Kağıt bilançodan sonra alım fırsatı vermiş, yüzüne bakan yok. Bu çeyrek en beğendiğim bilançolardan biriydi.
    Şimdi primlenmeye başladı. Dikkat çekmeye başlar, yüksekten maliyetler yapılır.
    Önemli olan ederi olan, karlı şirketi ucuzken farkedip alabilmektir. Bunun için bir miktar cefa cekmek, sabretmek gerekiyorsa o da yapılır. Bu işin doğası bunu gerektiriyor çünkü.
    Allah'tan bize fazla eziyet etmedi.(Şimdilik diyelim. Bist burası. Sağı, solu belli olmaz)
    Şimdi şirkete ilgi yok diye bizde mi küsseydik Orge'ye. Bize göz kırpmış, gel buraya demiş. Birileri göremiyorsa bu bizim suçumuz değil ki.
    Borsa prim yaparken Orge etrafına bakınıyordu. Şimdi, endeks duruldu; Orge hareketlendi. Daha önce ardından baktırabilir diye uyarmıştım. Henüz tam manasıyla ardından baktırmış sayılmaz ama her an şaşırtabilir.
    Yakında tavsiye listelere girmeye başlar. Biz de o zamana kadar biraz yol almış oluruz.(Bunu dilemek hakkımız)
    Umarım bu güzide şirketimizin tüm ortakları her zaman kazanırlar.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

3. çok şükür 4 üzerini gördük tam 1 yıl sonra.. inşallah bundan sonra inmez(indirmezler) daha 4 altına..!!! Hissede yıllardır olan arkadaşlara selamlar!!!

4.  Alıntı Originally Posted by Mausolos Yazıyı Oku
    Kağıt bilançodan sonra alım fırsatı vermiş, yüzüne bakan yok. Bu çeyrek en beğendiğim bilançolardan biriydi.
    Şimdi primlenmeye başladı. Dikkat çekmeye başlar, yüksekten maliyetler yapılır.
    Önemli olan ederi olan, karlı şirketi ucuzken farkedip alabilmektir. Bunun için bir miktar cefa cekmek, sabretmek gerekiyorsa o da yapılır. Bu işin doğası bunu gerektiriyor çünkü.
    Allah'tan bize fazla eziyet etmedi.(Şimdilik diyelim. Bist burası. Sağı, solu belli olmaz)
    Şimdi şirkete ilgi yok diye bizde mi küsseydik Orge'ye. Bize göz kırpmış, gel buraya demiş. Birileri göremiyorsa bu bizim suçumuz değil ki.
    Borsa prim yaparken Orge etrafına bakınıyordu. Şimdi, endeks duruldu; Orge hareketlendi. Daha önce ardından baktırabilir diye uyarmıştım. Henüz tam manasıyla ardından baktırmış sayılmaz ama her an şaşırtabilir.
    Yakında tavsiye listelere girmeye başlar. Biz de o zamana kadar biraz yol almış oluruz.(Bunu dilemek hakkımız)
    Umarım bu güzide şirketimizin tüm ortakları her zaman kazanırlar.
    uzun bir ardan sonra tekrar merhaba 3,75 ile ben de ortağınız oldum tekrar burda olman sevindirdi eski ortağım
    ytd deli saçmasıdır

Hoşgeldin kadim dostum. Güzel maliyet olmuş.
    Orge bu çeyrek ve 2020 ilk üç ayında ciddi manada ayrışmalı. Birkaç güzel ihale haberi de patlatırsa bu sıralar tadından yenmez hani.
    Hepimize bu dikenli yolda başarılar dilerim.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

6. 🧿 Maşallah nazar değmesin.🧿

7. Yatırım finans bugün tahtadan 234.000 lot mal aldı.
    Genelde citiye alır bu kurum. Arkasında gelir inşallah.

8. 4 üstümde kapanışlar yapmalı çıkış trendinin sağlığı açısından.

Sayfa 58/256 İlkİlk ... 848565758596068108158 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •