Sayfa 58/689 İlkİlk ... 848565758596068108158558 ... SonSon
Arama sonucu : 5511 madde; 457 - 464 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Hic ky hareketleri degil bunlar.birileri bi isler ceviriyor ama iyi ama kotu belli degil.bize bakmayin biz bulastik kurtulmaya calisiyoruz.yeni girecekler gozden cikarttiklari para girsinler.ya da kibrisa gitsinler

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Borsa tarihinin en büyük batıklarindan biriyimdir,muhtemelen.1996 da 3 yazlık villa değerindeki parayı borsa ya gömdüm.O da beni yaşarken toprağa gömdü...Allah borsayı dusmanima vermesin...Her zamanki lafım...

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    Geçmiş olsun abi.......Ben de serayesine göre borsadan çok para kazandım....Ama çocuğuma bırakacağım bir iş olsun diye süs tavukçuluğu işine girdim......!!!!

Sonuçta ben de aynısını söyledim hep:BORSAYA ASLA BULAŞMAYIN.....!!!!!......% 95 BATACAĞIN BİR İŞE GİRİLMEZ...!!!!

3. Arkadaşlar ben döküldüm.......Kalanlar için saat 15:25 itibariyle eşleşecek 1252 lot,bekleyen 189 bin lot.......Alıcı bugün de kapanışa kadar 500 bin lot olabilir bence......!!!!

Allah hepinizin yolunu açık etsin........Allaha emanet olun....!!!!!!

Kardeşim senin aracı kurumun veya veri kurumun adı nedir.ucretlimi, Ne kadar.aydinlatirsan sevinirim....

NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

5. Tatar kardes arada bir derinlik atarsan seviniriz

6. Dün ve bugün

Venus_V3_5580 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Matriks de derinlik var ama ücretli sanırım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 58/689 İlkİlk ... 848565758596068108158558 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •