Sayfa 58/1006 İlkİlk ... 848565758596068108158558 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 457 - 464 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. bak kardeşim, söz konusu bankada internet limiti yükseltmiyorlar. Bunun yerine ücretsiz ( hadi 4-5 lira ) eft yapıyorlar. Biraz çokbilmiş davranmalısın ve bastırmalısın.

2. burger ile rodea neden büyük bankalarla aynı faizi vermeye başladı?
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. Dediklerine göre masraf almayacaklarmış. Bekliyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    bak kardeşim, söz konusu bankada internet limiti yükseltmiyorlar. Bunun yerine ücretsiz ( hadi 4-5 lira ) eft yapıyorlar. Biraz çokbilmiş davranmalısın ve bastırmalısın.
    Şimdi de kesinti olmayacağını söylediler. Bekliyorum. Hesabımın kapatılması talimatı verdim. Bir daha işim olmaz. Burgan Bank a uğramayı düşünenler bir daha bir daha düşünsünler.

5.  Alıntı Originally Posted by Orko Yazıyı Oku
    Şimdi de kesinti olmayacağını söylediler. Bekliyorum. Hesabımın kapatılması talimatı verdim. Bir daha işim olmaz. Burgan Bank a uğramayı düşünenler bir daha bir daha düşünsünler.
    bankalar müşteri çıkmasın diye böyle şeyler yapabilirler, 52 lira da çok büyük bir ücret değil, 200-300-500 lira istediklerini bilirim.

böyle durumlarda parayı nakit isterim, aynı gün alamasamda ertesi gün getirmek zorunda (bu nedenle cuma günü vadesonuna denk gelmemeli) o gün içinde gecelik bağlarım.

en fazla 1 gün için düşük bir faiz kaybı yaşamış olurum.

syg,

6.  Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    bankalar müşteri çıkmasın diye böyle şeyler yapabilirler, 52 lira da çok büyük bir ücret değil, 200-300-500 lira istediklerini bilirim.

böyle durumlarda parayı nakit isterim, aynı gün alamasamda ertesi gün getirmek zorunda (bu nedenle cuma günü vadesonuna denk gelmemeli) o gün içinde gecelik bağlarım.

en fazla 1 gün için düşük bir faiz kaybı yaşamış olurum.

syg,
    FIBA 2 sene önce benden 480 TL istedi YUHHH. 7 günde parayı sürüne sürüne çıkarttım.

Alıntı Originally Posted by Orko Yazıyı Oku
    Olay müşteri temsilcisi ile alakalı. Onun insiyatifinde. Kıllık yapıyorsa direk şube müdürü ile görüşürdüm ben olsam

8.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Burgan 14.85 hoşgeldin oranı veya yeni para .

Temditte vermiyor o oranı

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    .

Yeni para olan temdite ise yukarıdaki oran geçerli bir kısmı o şekilde döndü

500 k üzerinde rxpu nun dediğini teklif ediyorlar .

Durum bu şekilde .

Pazarlık Yok tek fiyat söyleniyor .

14.85 oranı eski hesaplarda Yok yeni eklerseniz eklediğiniz sadece ona o oran olabilir

120 gün geçerli hg

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 58/1006 İlkİlk ... 848565758596068108158558 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •