Sayfa 58/639 İlkİlk ... 848565758596068108158558 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 457 - 464 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1. ALLAHIM sen bizleri dindar görünümlü cebimizdeki 5 kurusa göz dikenlerden koru. Onlari sana havale ediyoruz sen ıslah et. Islah olmamak için direnenleri helak et. Buda günün duası olsun

Sent from my LG-D855 using hisse.net mobile app

2.  Alıntı Originally Posted by emrtgr48 Yazıyı Oku
    ALLAHIM sen bizleri dindar görünümlü cebimizdeki 5 kurusa göz dikenlerden koru. Onlari sana havale ediyoruz sen ıslah et. Islah olmamak için direnenleri helak et. Buda günün duası olsun

amin...

amin

3. 36 da 200000 in üzerinde alıcımi var

4.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    36 da 200000 in üzerinde alıcımi var
    var da ne oluyor...

5. Bu kerede olumsuz olma be kardeşim iyi bişey söylüyoruz

6. seddülbahir üstad ne diyorsunuz mevcut fiyat hareketine ve dipnotlara..

şikayet veya dava için şimdi de genel kurulu mu bekleyeceğiz? genel kurulda ne öneri yapılabilir ve ne zaman toplanır sizce...

7. Birisi trollemiyorsa diyor ki sabredin bu hisse gidecek hem de roket gibi...

8.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    Birisi trollemiyorsa diyor ki sabredin bu hisse gidecek hem de roket gibi...
    Kizsamda sinirlensemde hep bu umutla aylardir bekliyorum is tamamen patronlara kaliyor gercekten kul hakkini dusunuyorlarsa Allah korkusu varsa bu kadar vebal almazlar durumu duzeltirler en azindan cabaladiklarini goruruz oyle bir gayretleri yoksa hepimize gecmis olsun bu yuzden bekleyip gorecegiz . Dava acmak icin daha erken dusunuyorum biraz daha bekleyip gorelim

Sayfa 58/639 İlkİlk ... 848565758596068108158558 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •