Sayfa 58/175 İlkİlk ... 848565758596068108158 ... SonSon
Arama sonucu : 1399 madde; 457 - 464 arası.

Konu: EUPWR - Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

1. İki ayrı pencere iki aynı sonuç

R de kazansa K de kazansa hiç kimse vatanı satıp gitmeyecek ; kimsenin milletçiliğnden vatan bayrak aşkından bir gram eksiklik olmayacak. İkiside milletine hizmet edek. Bu noktada Aynı sonuçlar.

Bakış açımızı değiştirirsek; o zaman konuşabiliriz. İhalelerin görünmeyen yüzlerinden, çıkarcılardan , ekonomiden haberimiz yokmuş gibidavranarak, kafamızı kuma gömerek kurtulamayız.

Doğmuş olan veya doğacak tüm çocuklar için güzel gelecek bırakmak istiyoruz hepimiz. Forumda herhangi birinizin çocuğu yere düşse akp,mhp,chp,iyi partili demem koşar yardım ederim. Bunu istemek önemli.

Siyasi olarak ayrışabiliriz ama ortak noktada buluşmamız lazım.

Ben Sn.Keko ya katılıyorum. bu seçim bir savaş seçimi değil...dostluk seçimi olsun..
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

Siyasilerden temiz adam, çalmaz adam, yemez adam, oraya buraya fesat karıştırmaz adam, parti mudahimlerine( yalaka, dalkavuk) yedirmez adam ararsanız oy kullanmamaniz gerekir.
    Herkesin baktığı pencere farklıdır.
    Herkesin önceliği farklıdır.
    Ehvenüşşer olarak birilerine veriyoruz oyumuzu.
    Herkesin ehvenüşşerri de farklidır.
    Biri parmak koparır.
    Biri kol keser.
    Biri baş keser.
    Gerisini milletin feraseti belirler.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Bu ülkede kimse satılık değil,herkes özgür iradesine göre karar veriyor...ben milli hırsızlığa karşıyım...herşeyin dış güçler tarafından yapıldığı algısına da karşıyım .ben yenilik istiyorum ..hak ,hukuk adalet istiyorum ...tüm malvarligim şu yüzüğüm diyen adamın bakalım gittikten sonra kaç milyar dolarlık mal varlığı ortaya çıkacak ??? Sabredin hep birlikte göreceğiz...
    Sn Keko siyasi polemipe girmek tarzım değil ancak bir kesim tarafından sürekli dile getirilen ve algı yapılan sizin gibi bazı değerli insanların da malesef inandırıldığı bir yanlışı da düzeltmemiz gerekir.
    O yüzük videosunun orjinalini izlemenizi tavsiye ederim. Orada tüm mal varlığım bu yüzüktür demiyor. Bu tamamen yalandır. Abdülhamite ve Menderese de ne iftiralar atılmıştı değil mi? Onların bir benzeri. Videoyu basit bir araştırma ile bulabilirsiniz.
    Kısacası herşey göründüğü gibi değildir. Bunun benzeri yalan ve iftiralar birçok konuda mevcut. İhaleler yolsuzluklar vs vs. konularında da.
    Malesef siyasi taassub en büyük zaafımız milletçe.
    Burası siyasi bir arena olmadığından ve ayrıştırıcı değil birleştirici olmak adına ayrıntıya girmiyor Seçimin milletinize hayırlar getirmesini diliyorum.
    Saygılar

4. ben kimseyi seçimler için kırmayacağım...cevap da vermeyeceğim...insanlar yanlış anlamasınlar diye...yalan ve gerçeklerin birbirine karıştığı ortamlarda ancak gerçek adalet bu ayırımı yapabilir...hayırlısı ile seçimimizi yapalım...bakalım neler olacak ?? ben tüm maddi varlığımı türkiyenin istikrarına yatırdım....ülkeme ve halkıma güveniyorum...sıkıntı çıkmadan herşeyin olup bitmesini ve herkesin sonuca saygı göstermesini umuyorum ve bu ihtimale de yatırım yaptım...

yoksa kaosun olacağına kanaat getirsem veya halkımızın ferasetine güvenmeseydim bu seçime hisseler ile girmezdim...aylar önce kaçar sadece seyirci olarak izlerdim...bu halk sağduyuludur ...istediğini vezir istediğini de rezil eder...kime ne kadar ruhsat vereceğini bilir...halkımızın kararını görelim diyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. cw enerjinin sitesine birde buna girip bakınca cok donanımsız geldi bana cw enerji tek tek nerdeyse tüm ürünleri görsel olarak göstermiş ben bizim sitede invertörü bile bulamadım..
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Bu ülkede kimse satılık değil,herkes özgür iradesine göre karar veriyor...ben milli hırsızlığa karşıyım...herşeyin dış güçler tarafından yapıldığı algısına da karşıyım .ben yenilik istiyorum ..hak ,hukuk adalet istiyorum ...tüm malvarligim şu yüzüğüm diyen adamın bakalım gittikten sonra kaç milyar dolarlık mal varlığı ortaya çıkacak ??? Sabredin hep birlikte göreceğiz...
    Keko olumsuzluklara herkes karşı , ama bu işi PKK , pyd ile iş tutarak yaparsan ,demokrasi adı altında yerel yönetim özgürlüğü getırıp ülkenın üniter yapısını bozacağım dersen ,ab,ABD nın tarafında iş tutacam ,fetö dönecek dersen ,Libyada surıyede ne işimiz vardı ,s400 leri niye aldık Irak,surıye,Yunanistan mı bıze saldıracak dersen , Süleyman şah türbesını nıye gerı çektik deyıp yapan adamla poz verirsen ,efendım şunları şunları yapan adamı yüce divanda yargılayacağım deyıp üç beş oy için söyledığını yutarsan ,orduya operasyon çekenleri 1.sıra aday yaparsan kımse sana ınanmaz,elbette büyük yanlışlar var herkes farkında ama bu söylemelerde bulunan bırınede kımse kusura bakmasın ,söz konusu vatansa gerısı teferruattır denır !! ,benim vazgeçilmezim ülkem vatanım ,herkesin siyası görüşüne saygı duyarız ama bu bölgede gırılmedık tek ülke vatanım kalmışken kimseye onu dokundurtmam !!bu vatan kolay elde edılmedı kolay kaybedılmeyecektır !! Kımse bızı bırılerının uydu devleti uşağı yapmaya heveslenmesın !!ukrayna en büyük örnektır bızim için ,, benim şehidimin kanı elinde olanlarla kım iş tutarsa herkım olursa olsun biz herzaman onun karşısında oluruz ,, eee efendım onlarda yaptı falan fılan , onların bir yanlışı yapması sennnde o yanlışı yapman için sana hak doğurmaz .Samımi olacaksın,samımı !!adam çıkmış cumhuriyetle hesaplaşacağız diyecek ,diğerı bize verdiğiniz sözleri yerine getırmezsenız deyıp aba altından sopa gösterecek,bırılerıne devlet kurma sözü verilecek ,ee bende tamam gülüm diyeceğim peki oldu ,, yanlış anlaşılmasın herkesin sıyası görüşüne saygılıyım yeterki bölücü olmasın ,şunu söylemekte de fayda var bende Kürt kökenli bırısıyım ve doğu illerinde doğdum büyüdüm,,şunu da söylemek isterim ki hakıkaten mevcut iktidar yorulmuştu doğal olarak, insanlarda bır değişim istıyordu artık yeter diyordu 22 yıl dıle kolay , memleket düşmanları ile iş tutacaklarına bugün kü malum adayın yerine daha mıllı söylemlerı olan ,ülkenın vatanın bölünmez bütünlüğünden asla taviz vermeyen ,mavı vatandan ,surıyeden ,mevcut Ukrayna polıtıkasını destekleyen ,iha,siha teknoljık yatırmları destekleyen yanı bırazcık ınce polıtıkasında bır adayları olsaydı ,ınanın ıktıdarın tabanından çok oy kayardı ama yapmadılar yapamazlar çünkü samımı değiller !! rabbım kım hayırlı olacaksa onu nasip etsin !!saygılar !!
    Son düzenleme : kwon3; 13-05-2023 saat: 15:49.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7. Keko,Kwon merhaba😇 Şu korkunç siyasi ayrışmanın farklı uçlarında olduğunuzu görünce vallahi milletçe işimiz çok zor diyorum.
    İki tarafın da haklı,haksız çok yönü var. Siyasetin ülkemizde özünde rant kavgası olmadığını da bilmeyen yoktur kanımca. Bu realite ortadayken taraflara bu kadar angaje olmanıza şaşıyorum.
    Bir arkadaşın dediği gibi çogumuz aslında ehvenişer dedigimiz kötünün iyisine razı olacağız. Bu ehvenişere bakınca ben daha çok kim daha AZ ilkesiz,yalancıysa birazcık o tarafı önde tutuyorum😇
    Kimin verdiği söze biraz daha sadık kalmışsa ona kredi açıyorum😇
    Kim karşıt sosyolojiye daha az zulmetmişse😇
    Kim zulmettiği halde daha az sanki melekmişcesine davranıyorsa😇
    Kim hiç olmazsa kendi oy verdiği kitle tarafından bile adam yerine konmayıp mecburiyetten oy verilir şekilde değilse diye öne geçiyor bende😇
    Listeyi uzatmayayim. Aslında özünde farklı sosyolojilerin ve kimlik hassasiyetlerinin seçilme(rantı paylaşma) konusunda kavga verdiği arenaya bizim ülkemizde demokrasi diyorlar. Ben de bu demokrasi tiyatrosunda yukarıda sözünü ettiğim kriterlere göre bir parça da olsa diğerini öne gecirmekle beraber yüksek ihtimalle oy kullanmamayı tercih edeceğim.

Sayfa 58/175 İlkİlk ... 848565758596068108158 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •