Onemli Gunler Banner
Sayfa 581/862 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591631681 ... SonSon
Arama sonucu : 6894 madde; 4,641 - 4,648 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    BRF nin yasağı kalkınca çok olumlu değişti banvit...biz her ne kadar bir ilişki göremediysek de by lar çok alakalı gördü...belki de bu yasağın kalkması banvitin ihracatı olumlu etkiliyor olabilir...
    Keko hocam durumlar nedir
    15 'den hoop 17 hareket başladı sanırım.
    Ilk çeyrek iyi gelse harika olur😁YTD

2.  Alıntı Originally Posted by gercekhisseci Yazıyı Oku
    Ilk çeyrek iyi gelse harika olur��YTD
    ne zaman gelecek ilk ceyrek
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

3.  Alıntı Originally Posted by gercekhisseci Yazıyı Oku
    Ilk çeyrek iyi gelse harika olur��YTD
    valla bu çıkışa bir de güzel bilanço gelse hisse çok rahatlıkla 20-25 tl lere çıkar...bunu yapabilir mi ?? bence 650 milyonluk ciroda her şey mümkündür yani %5 dahi zam yapsa 32,5 milyon tl ediyor...2018 ilk çeyreklerde 2017 nin son çeyreğine göre %5 lik bir marj yakalayabilmiş midir ?? bence mümkündür...

ben her ne kadar umutsuz olsam da bu mümkündür...görüldüğü kadarıyla spekler almaya başlıyorlar..bakalım neler olacak...umarım ky dostlarımızın zararları en kısa sürede çıkar....

son olarak bu hisseye 15,40 civarlardan damladım....:kahkah: benim ile alanlar gene zarar etmedi...:) ama bu karlar kime nasip olur bilemeyiz...biz ilk damladık diye ila ki kazanacağız diye bir şart yok...borsada nasip gerçekten de en başta gelen unsurdur...:) sonrasında temel ve teknik analizdir..sonrasında cesarettir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Bende 16.90 dan biraz aldım
    Durumu gözlüyorum yeni alim icin .YTD

5.  Alıntı Originally Posted by gercekhisseci Yazıyı Oku
    Bende 16.90 dan biraz aldım
    Durumu gözlüyorum yeni alim icin .YTD
    topikte her şey olumlu görülünce bu sefer de satıyorlardı...bence her halükarda temkinli olmakta fayda var...ha son 15 gün içinde iki defa %10 ve üzeri tepkiler verdi bunlarda zaten iyi trade edenin riski neredeyse kalmadı...ama yeni gireceklerin her zaman riski olacaktır...sığ olduğu için her yöne çok hızlı hareketler yapma potansiyeli var...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. arkadaşlar merhaba , yaklaşık 5 gün önce ajanslara düşen haberlerde AB ülkeleri Brezilyalı et şirketlerine ( BFR de listede ) ambargo koydu ve 15 gün içinde yani 10 gün sonra uygulanacak diyor. Diğer bir haber ise Brezilya tarım bakanlığının kendiliğinden şirketlerin ihraç kısıtlarını kaldırdığına dair haber vardı ve yurtdışı piyasalarda da hisse artışı yakaladı. Bence en önemli kısım AB nin ambargo koyması lakin bu habere konu yorum hiç bir yerde denk gelmiyorum. Üstatlarımız bu konuda yorum yapabilirlerse çok mutlu oluruz. Bu derece önemli ve hisse açısından da olumsuz bir gelişmenin es geçilmesi bana KASITLI gibi geliyor. Yol göterecek üstatlara ve değerli yorumlara çok teşekkür ederiz.

7. Banvitle ne alakasi var
    Sahibi brezilyalı diyemi😁

8. Daha sağlıklı karar verebilme adına bütün paydaşlar için fayda üretmesi adına paylaştım. İstişare manasında. Böyle bir haber bu etki yapar mı yaparsa ne olur tecrübeli büyüklerden fikir elde etme namında paylaşmak istedim.

Sayfa 581/862 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591631681 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •