Sayfa 583/1009 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633683 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 4,657 - 4,664 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1. Foruma giremedim. O onu Okşamış. Yok Okşanı herkes okşamış vs vs. Lan nasıl bir ülke... Herkes birbirini okşuyor.

2.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku

Sarı Çizmeli Mehmet Ağa olmaz inşallah. Çekeceğim deyince, sanal hesapla gerçek dünya çatışıyor, e bütün bankacılık sistemi zaten böyle, değil abiler bu başka bir şey. Aynı şey değil. Du bakali bu işin sonu nereye varacak....
    Bu tavir, birazda bunlarin cevirecegi her turlu numaraya karsi muhalefet eylemi gibi geliyor bana.

Nakit dolar toplamanin etkili oldugu iyice anlasildi.

Bundan sonra istedigi onlemi alsin, durduramaz Dolari.

3. Kolay ve hileli yoldan para kazananların bir kısmının paralarının bir kısmını harcamak için yolları Okşanlardan geçiyordur bir ihtimal olarak.
    Eee Okşanlarda o kadar saf değildir. Oyunu kurallarına göre oynamışlardır. Teknolojiyi kullanmışlardır muhtemelen.
    Ellerinde geniş bir arşiv olma ihtimali var.

Teker Teker mısır gibi patlatabilirler ellerindeki arşivi zaman içinde.

Bu olasılıklar her zaman matematiksel olarak var gözüküyor.Son patlayanları görünce.

4. RTE avaneleri öyle propaganda üretmişler ki çoğumuzun haberi yok. Yandaş medyada muhtemelen camilerde her gün Kılıçtaroğlu CHP iktidara gelirse Kur'an kurslarını kapatacak, Bayraktar İHA sihalari kapatacak, bayraktar damadı olan içeri alacak, Abdullah Öcalan'ı serbest bırakacak, HDP ye bakanlık verecek propagandaları yaparken Kılıçtaroğlu danışmanları uyuyor. RTE nasıl her gün seni takip edip ona ilişkin konuşuyor sende yandaş medyayı takip et o iddiaları çürüten açıklamalar yap. Hatta o geminin halka açık olması bu iddialar için. Balıkçı teknesine bilmemiş o amfibi tipi gemiyi uçak gemisi sanar

5.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Bir de geçen biri yazmış ama teyit edemedim başkaca, 50 bin dolar nakit çekime 2000 TL masraf almışlar.

Bu böyle gidecek anlaşılan, fizikinin miktarı belli, banknot miktarı.

Sanal olansa sınırsız, kur getirisiyle hesaplanan bir tür TL faiz hesabı DTH, bilgisayarda bir hesap, fiziki çekilmediği bankacılık sisteminde kaldığı sürece bu böyle, yaz deftere alırsın bir gün hesabı....

Sarı Çizmeli Mehmet Ağa olmaz inşallah. Çekeceğim deyince, sanal hesapla gerçek dünya çatışıyor, e bütün bankacılık sistemi zaten böyle, değil abiler bu başka bir şey. Aynı şey değil. Du bakali bu işin sonu nereye varacak....
    bankacılık sistemi böyle.. mevduatlardaki tl de dolar da dijital..
    hazine eurobond borçlanması yaptığında parayı çuvala koyup uçakla mı yolluyorlar.. o da dijital..

6. Cumhur ittifakı her yönde çalışırken millet ittifakı uyuyor. Ha bu seçim kaybedilirse Meral abla ben demiştim der çıkar. Tokmak Meral abla dışında hepsinin beynine iner inşallah olmaz öyle şey de şu seçimi alırız.

8.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    ...... Hatta o geminin halka açık olması bu iddialar için. Balıkçı teknesine bilmemiş o amfibi tipi gemiyi uçak gemisi sanar
    Gemilere ilginiz olduğunu gördüm.

"TCG Anadolu" İspanyol Juan Carlos'un aynısı.

İspanyollar gemileri ile gurur duyuyor.

https://www.youtube.com/watch?v=oVBp...ngTranMilitary

Sayfa 583/1009 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633683 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •