Sayfa 583/803 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633683 ... SonSon
Arama sonucu : 6424 madde; 4,657 - 4,664 arası.

Konu: NUGYO nurol gmyo

1. Almanlar kusmaya devam ediyor anlaşılan

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,720
    Bakanlar Kurulu kararıyla konut teslimlerinde uygulanan yüzde 18'lik KDV'nin 31 Ekim'e kadar yüzde 8'e, tapu harcı oranının da yüzde 4'ten 3'e düşürüldü.
    http://www.borsagundem.com/haber/tap...egisti/1303237

nugyo nun projelerindeki kdv oranını bilmiyorum. Eğer %1 se bir etkisi olmaz ancak %18 se her 100.000 TL de 10.000TL lık ek bir fayda/indirim oluşturur ki önemli bir indirim olur bu..

3.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    Bakanlar Kurulu kararıyla konut teslimlerinde uygulanan yüzde 18'lik KDV'nin 31 Ekim'e kadar yüzde 8'e, tapu harcı oranının da yüzde 4'ten 3'e düşürüldü.
    http://www.borsagundem.com/haber/tap...egisti/1303237

nugyo nun projelerindeki kdv oranını bilmiyorum. Eğer %1 se bir etkisi olmaz ancak %18 se her 100.000 TL de 10.000TL lık ek bir fayda/indirim oluşturur ki önemli bir indirim olur bu..
    N-KDV

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

4. Kdv indirimi bile kıpırdatmıyor tahtayı helal olsun spek efendi

5. buralardan mallandım bende çorba parası için; jorçhoroz bey sen boğazdaki yalında viskini yudumla ben çorba parası alıp çıkacam ahahahahahahah. ))))))))))) anladın sen onu öpüldün

6.  Alıntı Originally Posted by çorbacıyım Yazıyı Oku
    buralardan mallandım bende çorba parası için; jorçhoroz bey sen boğazdaki yalında viskini yudumla ben çorba parası alıp çıkacam ahahahahahahah. ))))))))))) anladın sen onu öpüldün
    -

olm bak git - )))

ben villayı satıp bilanço için şunnardan bi kaç (uçan)daire mi alsam, bunlar satış yapmıyo çünküğ.

hem ben bira içiyom artık, malum yeni dönem ince ince plajda bira yudumlama dönemi ( olcak )
    afsfafsfads

7.  Alıntı Originally Posted by jorçhoroz Yazıyı Oku
    -

olm bak git - )))

ben villayı satıp bilanço için şunnardan bi kaç (uçan)daire mi alsam, bunlar satış yapmıyo çünküğ.

hem ben bira içiyom artık, malum yeni dönem ince ince plajda bira yudumlama dönemi ( olcak )
    afsfafsfads
    şimdi diyelim 5 misketin var, 4 kişi geldi ve her biri birer adet alıp gitti, kaç tane kalması lazım elinde? Normalde 1 adet ama gel gör ki stokta sıfır var, nerede bu ciğer nerede bu kedi

zor dostum sor maalesef zor!!

8.  Alıntı Originally Posted by NoMoreBets Yazıyı Oku
    şimdi diyelim 5 misketin var, 4 kişi geldi ve her biri birer adet alıp gitti, kaç tane kalması lazım elinde? Normalde 1 adet ama gel gör ki stokta sıfır var, nerede bu ciğer nerede bu kedi

zor dostum sor maalesef zor!!
    -

anlayamadım.
    nugyo mu
    ince mi

delirdik mi
    iyice mi
    ?

anlayamıyorum seni.
    hem sen naarıyon burda hani satıp gitmiştin phuket falan ?

Sayfa 583/803 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633683 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •