Sayfa 583/1002 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633683 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 4,657 - 4,664 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1. %90 ihtimalle Biden kazanacak.

Kamuoyu araştırmaları yapan FiveThirtyEight ülke genelinde yapılan tüm anketlerin ortalamasına göre 31 Ekim itibariyle Joe Biden'in yüzde 53 oyuna karşılık Trump ın yüzde 43,4 oyu olduğunu belirtiyor.

Bu 8,6 puanlık farkın ancak büyük bir anket hatası olması durumunda sürpriz yapabileceğine dikkat çeken kuruluş, simülasyonların yüzde 90 ında Biden ın kazandığı sonucunun çıktığını belirtiyor.

https://www.dunya.com/ekonomi/bideni...-haberi-487366

İnvestinge girebilen varmı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,630
     Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    İnvestinge girebilen varmı
    15 gündür zamanlan hata veriyor,bugün yine verdi,explorer kullanma,zaten desteğini kesti,bu forumdada explorerde sorun var,microsoft bunun yerine edgeyi devreye soktu,explorer bazı video formatlarında iyiydi ve yükleme yapılıyordu,diğer sağlayıcılarda ek ilave yapılması lazım,flash playerde desteğini bu yıl sonu kesiyor,yerine geçecek sistemler bunlar kadar iyi ve aktif değildi.Windows 10'da sorunlu,gelmiş geçmiş en iyi sistem Windows 7 idi,çok önce 98'de iyiydi,bende leptop ve bilgisayar bayağı çoktur,elektronik tamirciliğim olduğu için eskileri toplar ilave desteklerlen 1000 tl etmeyenleri 10-15000 lik güçlü leptop, bilgisayar haline getiriyorum !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,630
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    %90 ihtimalle Biden kazanacak.

Kamuoyu araştırmaları yapan FiveThirtyEight ülke genelinde yapılan tüm anketlerin ortalamasına göre 31 Ekim itibariyle Joe Biden'in yüzde 53 oyuna karşılık Trump ın yüzde 43,4 oyu olduğunu belirtiyor.

Bu 8,6 puanlık farkın ancak büyük bir anket hatası olması durumunda sürpriz yapabileceğine dikkat çeken kuruluş, simülasyonların yüzde 90 ında Biden ın kazandığı sonucunun çıktığını belirtiyor.

https://www.dunya.com/ekonomi/bideni...-haberi-487366
    Öyle olmasını bende istiyorum,hiç olmazsa iktidarın soluğunu keser,zaten yağcılık için ABD merkezli lobi oluşturmuşlar guya ona parasal destek vermişler,destek paralarını geri iade etmiş,resmen bunlar şeytana papucu ters giydirir,söylerken mangalda kül bırakmaz,ama sıkıştıkları an başlarlar tükürük yalamaya

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,630
    İş bankası şaşırmaya devam ediyor,sistemi devamlı hata veriyor,11 aydır aydır bu çileyi çekiyorum.Mesela bugün hesaplarımdaki varlıklar 1 katrilyon olduğunu gördüm,sistemi yeniledim yanlışlık var diye yine ayni gördüm,yarım saat sonra sistem düzeldi,mesaj çektim yapmayın dedim,nasıl insanlarsınız dedim,parayı gördüğüm an başka hesaplara transfer edrim diyede uyardım...Nasıl bir sistem kullanıyorlar anlaşılır gibi değil,işbankasına ait 3 ayrı hesap kullanırım,1 kendi adıma diğerleri eş çocuk vs...işte öyle bir banka,yoğunluk kullananlara bu sistemi dayatmışlar,onlardan biriside benim.

6. 8.42.....
    Sey durmuyor....

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Gaymeden 6 dene sıfır atılınca ve hela ücreti kaat üstünde 1 milyon gaymeden 1 gaymeye rakam olarak inince bunlar havaya girdiler, alooo... sıçmak 1.5 Gayme oldu...
    Reha bey 1 gaymeye tuvalet mi kaldı.

Depremin şiddetini düşük açıklayınca etkisinin düşük olduğunumu sanıyorlar acaba.Az önce yine sallandık.Bakıyorsun kandilli 4.4 açıklıyor afad 4.1

Sayfa 583/1002 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633683 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •