Onemli Gunler Banner
Sayfa 584/752 İlkİlk ... 84484534574582583584585586594634684 ... SonSon
Arama sonucu : 6009 madde; 4,665 - 4,672 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1.  Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    ben de 1 vestl 3,5xarçlk olursa vestlleri satıp ülker alacam
    Vallahi arçeliğin beklentilerin iki katı Vestelin beklentinin altında kar getireceğini tahmin edebilsem Vestel fiyatına Arçelik alma şansım da vardı.. Sağlık olsun, eşitlenirlerse bu imkanı kullanacağım.. Vestelden feragat edip tkuru almıyorum, Arçelik alıyorum.. Ben zaten eve de Vestel değil Arçelik alıyorum..

2.  Alıntı Originally Posted by cenkbjk Yazıyı Oku
    Vallahi arçeliğin beklentilerin iki katı Vestelin beklentinin altında kar getireceğini tahmin edebilsem Vestel fiyatına Arçelik alma şansım da vardı.. Sağlık olsun, eşitlenirlerse bu imkanı kullanacağım.. Vestelden feragat edip tkuru almıyorum, Arçelik alıyorum.. Ben zaten eve de Vestel değil Arçelik alıyorum..
    Kimse VESTEL marka ürün evine sokmuyor.
    Bosch, Arçelik, Siemens, LG, Samsung ne alırsan al VESTEL'dan daha kalitelidir.
    VESTEL almak demek Ahmet Nazif Zorlu'yu finanse etmek demektir.
    O yüzden VESTEL marka hiçbir ürün almıyorum dostlarıma da aldırmıyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by cow_boz Yazıyı Oku
    Kimse VESTEL marka ürün evine sokmuyor.
    Bosch, Arçelik, Siemens, LG, Samsung ne alırsan al VESTEL'dan daha kalitelidir.
    VESTEL almak demek Ahmet Nazif Zorlu'yu finanse etmek demektir.
    O yüzden VESTEL marka hiçbir ürün almıyorum dostlarıma da aldırmıyorum.
    Arkadaşım sürekli kötülüyorsunda hepimiz aynı gemideyiz. Eğer kağıdın varsa kendi ayağına sıkıyorsun. Kağıdın yoksa manipülasyon yapıyorsun. Zorluya bişey olmaz olan bizlere olur.

4.  Alıntı Originally Posted by temhay Yazıyı Oku
    Arkadaşım sürekli kötülüyorsunda hepimiz aynı gemideyiz. Eğer kağıdın varsa kendi ayağına sıkıyorsun. Kağıdın yoksa manipülasyon yapıyorsun. Zorluya bişey olmaz olan bizlere olur.
    Elimde hisse var yok onu burada olanlar yazılarımı okuyanlar biliyor.
    Manipülasyon ağır bir suçtur.
    Yukarıdaki yazımın neresinde manipülasyon var?
    Manipülasyonun alasını temettü havucuyla 39'dan mal çakanlar yaptı.

Manipülasyon için SPK'ya şikayette bulunuluyor.
    Ama SPK sayfasında şöyle der: Asılsız ihbarlarda TCK bilmem ne maddesi gereğince vs vs
    Ayrıca iyi bir tazminat davasına da hazır olmalı şikayet eden.

Umarım pazartesiden çarşambaya 30.22'den mal toplayan ama bugün endeks +%1 yaparken malı 29.46'dan boşaltan Şeker yatırım'a da bir çift sözünüz vardır.
    Tabi önce Şeker yatırımdaki kişinin kim olduğunu biliyor olmalısınız.

5. Cidden yazık artık... Kucuk yatırımcıyı sıkıp kacırdın dıyelım yıne borsaya küstü hele ki bu hisseye kesin küstü, millet artık zaten krıptolara kacmıs vazıyette AHMET NAZIF ZORLU bu BIROL MUTLU'nun yaptıgı hareketlerı gormuyor mu ne diyelim. Koskoca VESTEL komık gelıyor artık hepsını gectık ulkeden yabancı parasını zaten cıkıyor sımdı de yerli borsadan cıkıyor sonuc ne olacak sanıyorsunuz. herkes tutturmus temel teknık analız buyuk resmı goren kımse mı yok, krıpto yuzunden mıllet altından bıle kacar oldu hısseler degıl ulke ve bla bla bla ...

6. Ahmet Nazif Zorlu ve Birol Mutlu bey'lere bu mübarek ramazan gününde sağlık sıhhat afiyet dilerim.

7. https://twitter.com/MatriksB
    Bugün bir çok şirket bilanço açıkladı.
    Keza yarın ve pazartesi de 50-100 şirket daha açıklayacak.
    Sadece bugün açıklanan bilançolarda bile en dandik şirketler geçen sene ilk çeyrek karlarını katlamış.
    "Abi çok iyi kar ediyeahhh, FK = 5 çok ucuz abi yeahhh" denen bu şirket ise karını azalttı.
    Başka diyecek bir şeyim yok.

Fiyat 29TL ve bilanço az çok belli iken temettü haberi yollandı.
    Hisseyi 39TL'ye kadar 5 iş gününde taşıdılar.
    Patron beyefendi de o esnada malı çaktı.
    Şu an fiyat yine 29TL.
    Hıı temettü ne zaman? En erken taksidi 3 ay sonra en geç taksidi ise 7 ay sonra.

Özet budur. Aklı olan ders çıkartır.

Sayfa 584/752 İlkİlk ... 84484534574582583584585586594634684 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •