Sayfa 584/717 İlkİlk ... 84484534574582583584585586594634684 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 4,665 - 4,672 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    ECZACIYATIRIM o zaman sgk işhanındaydı şimdi çankaya belediyesinin olduğu bina. genelde birahaneler ve eglence mekanları vardı...sonra eczacıyatırım meşrutiyet caddesine tasındı..şimdiki köşe bina. hakıkaten ne gunlerdı..ayakta ekranda saatlerce ekrana bakardım vs vs....
    Aynen dostum. Bende gider seans izlerdim. Geçen yıl beni aradılar, nasıl ulaştılar bilemiyorum. Bölünmelerden kalan küsuratlar varmış. Hesabı aktifleştirelim dediler, gitmedim. EGDIŞ o dönem müthiş reklamı olan, ekonomist dergisine kapak olan bir kağıttı. Türkiyenin ihracat şampiyonu diye merhum Ecevitten madalya almıştı. Egeli iş adamlarının kurduğu tekstil ihracat şirketi idi. İzmire gittim gördüm, hayali ihracat yaptığını yüklü vergi iadeleri aldığını, halka arz da bedava hisse dağıtıldığını vs.vs... Meslekten olan genel müdürü ile bizzat görüştüm, üzgündü 0.30 kuruştan sattım. Satamayanlar çoktu. Servetini bağlayanlar... Yaşamıyorlar şu anda. Çok üzgünüm.Vah Türkiyem vah.
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Aynen dostum. Bende gider seans izlerdim. Geçen yıl beni aradılar, nasıl ulaştılar bilemiyorum. Bölünmelerden kalan küsuratlar varmış. Hesabı aktifleştirelim dediler, gitmedim. EGDIŞ o dönem müthiş reklamı olan, ekonomist dergisine kapak olan bir kağıttı. Türkiyenin ihracat şampiyonu diye merhum Ecevitten madalya almıştı. Egeli iş adamlarının kurduğu tekstil ihracat şirketi idi. İzmire gittim gördüm, hayali ihracat yaptığını yüklü vergi iadeleri aldığını, halka arz da bedava hisse dağıtıldığını vs.vs... Meslekten olan genel müdürü ile bizzat görüştüm, üzgündü 0.30 kuruştan sattım. Satamayanlar çoktu. Servetini bağlayanlar... Yaşamıyorlar şu anda. Çok üzgünüm.Vah Türkiyem vah.
    Egs hol mağdurlarından biri de benim. Arz dönemi çok güzel reklamını yaptılar. Tahtası kapanmadan önce ciddi oranda bedelli sermaye artışına bende katıldım sonrası kağıt 25 kuruşa kadar düştü. İşin ilginç yanı seansın kapanmasına bir dakkika kala kuyumcuda bozdurduğum altınları da lotlarıma ekledim ve ertesi gün tahta kapandı. Birkaç kişiyede sebep olmuştum fakat onların zararlarını ödedim.
    En ağırıma giden ise aracı kurumdan lotları almıştım, her lotun üzerinde nominal kağıt bedeli 1 lira yazıyordu.

Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Egs hol mağdurlarından biri de benim. Arz dönemi çok güzel reklamını yaptılar. Tahtası kapanmadan önce ciddi oranda bedelli sermaye artışına bende katıldım sonrası kağıt 25 kuruşa kadar düştü. İşin ilginç yanı seansın kapanmasına bir dakkika kala kuyumcuda bozdurduğum altınları da lotlarıma ekledim ve ertesi gün tahta kapandı. Birkaç kişiyede sebep olmuştum fakat onların zararlarını ödedim.
    En ağırıma giden ise aracı kurumdan lotları almıştım, her lotun üzerinde nominal kağıt bedeli 1 lira yazıyordu.
    Bende sadece Cavit Çağların Nergiz Hol. kaldı. Çok mark bozdurmuştum, bu da millet vekili ve Merhum Demirel i uçağı ile taşımıştı... Yatırım hesabımda görünüyor silemiyorum.
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. O zamanlar hayırsız oğlundan dolayı çok sıkıntılar yaşıyordu bıkmıştı bacaksızın arkasını toplamaktan holding'e sürekli ,keyfi ağır bedeller ödettiriyor babasını dinlemiyordu neticede adamcağız kahrından hastalandı ve o hastalık onu bitirdi..O zamanları ve öncesini iyi bilirim İhlas holding'in Enver Ören bayramlardan önce ve mübarek günlerde muhakkak İhlas holding ve (Engin Yeşile sattıkları Ygyo) İhgyo'nun fiyatların yükseltiyordu gerçek ahlaklı,hayalı,namuslu,imanlı,ihlaslı dürüst yatırımcı kazansın diye şimdi oğlu tamamen tersini yapıp vuruyor vurgunu hemen kaçıyor bizlerde 4-5 yıldır bu günkü krş'lu rakamlarda bekleyen hisse için tamam vakti geldi diyor kıyıp satamıyoruz çünkü maliyet yüksek maliyet rakamlara gelse Allah'ın dan bul deyip satacağız bunu bacaksız harami çok iyi biliyor ve zayıf tarafımızı kullanıyor ama bankalarda çok ahlaksız,güvensiz olmuşlar hangi küçük yatırımcıda ne kadar lot var ne zaman kaç paraya almış tüm bilgileri sızdırıyorlar...Ayrıca TGRT televizyonu hayata geçirilirken (o zamanlar sadece TRt tv'ler vardı özel Tv'ler yeni yeni hayata geçirilip test yayın yapıyorlardı) bizlerde arkadaşlarla aramızda para toplayıp gönderdik bizimde ailemizle çocuklarımızla izleyebileceğimiz televizyonumuz olsun diye ilk başlarda iyi idi ama ya son dönemler Tv'yi Amerikalılara sattılar Foks tv oldu ve Türkiye'nin altını oyup adeta kurşun yağdırmaya başladılar önce aile yapımızı,ahlakımızı,terbiyemizi,hayamızı bozdular olmazsa olmaz değerlerimizi yok ettiler bu ihanet değilde nedir peki..Seni gidi din taciri bacaksız seniiiii..Allah ıslah eylesin.. Kim ne derse desin 'Enver Ağabey' sevdiğim güzel bir insandı ne yalan söyleyeyim ama bize musallat ettiği hayırsız,zalim oğlu (İki kadim dost olan yılanla insanın evlat ve kuyruk acısı misali örneği gibi) yüzünden içimden gelmiyor ondan güzel bahsedeyim canım o derece yanmış durumda..Kısa vadeli günlükçüler en az bacaksız kadar hain,merhametsiz ve zalimdir benim gözümde...

5. yav öyle bir anlattın ki güleyim mi ağlayayım bilemedim, mübarek..Katılıyorum,o zamanlar Tl kadar hisselerde çok değerli ve kıymetliydi ...Tansaş ve İhlas holding hisselerine sahip olanları parmakla gösteriyorlardı.. Aslında şimdi sobaya doldurmak lazım değersiz çöp ihlas holding hisselerinii...İhlas Holding'i kendileri gibi ne derece itibarsız ,değersiz,kıymetsiz yaptıkları ortada buyurun yakın ısının kömür 6 bin tl olmuş o yüzden sobalarınız da ihlas hissesi yakın çok daha karlısınız..

6. bir tek sezgınler gıda şirketı vardı, aslında toptancı. o zaman 15 lot felan almıstım, hesapta o kalmıs, sımdınıde 300 500 lırası gibi.. bir o şirketten hissem kapandı, birde lioys (lio yağ) o kapanmadan yukları çekmişlerdi. çıktıktan bırkaç gun sonra kapanmıstı ...

7. Palmet kardeş,Lio Yağ sanayi amerikan borsalarında işlem görüyordu..Ege bölgesinin en iyi ihracat yapan ödülleri olan bir şirketti..Ne yazık'ki bu şirket, sahipleri,Yapı kredi bankasını satın alan Mustafa Koç,Kemal Unakıtan vb kiler tarafında danışıklı dövüş misali batırılıp iflas ettirilip borsa kotunun dışına ittirilmiş ama nasıl alavereli,dalavereli,hileli,şaibeli karanlık ,usulsüz işler yaptılarsa hala Şok marketlerde LİO Yağ ürünleri satılıyor ...Sermaye piyasası kurulu Lio'nun sahiplerinin o zamana göre 17 trilyonluk bedelli sermaye artışı taleplerine izin veriyor para ceplerine girdikten sonraki kısa süreç içinde Kemal Unakıtan (rahmet bulmasın)bir açıklama yapıyor bazı şirketler ayağını denk alsın diye ne olduysa ondan sonra oldu bizim gibi saf k.yatırımcı her zaman olduğu gibi yine kucaklarda debelendi durdu çaresizce ama şemsiye sonuna kadar açıldı yapacak bir şey kalmamıştı..Aynı senaryo Ünal Tarım Ürün (Untar) de de uygulandı o sıralar Latif ve babası Yaşar Ünal itleri şirketlerinin içini boşaltıp kaçmışlar yatırımcıları mağdur etmişlerdi ...Orada da kaçış senaryosunun ,planının içinde Citibank ve Kemal Unakıtan vardı..Hakkımız hepsine haram olsun asla zayi olmasın..Ne oldu ne Mustafa Koç'a ne Kemal Unakıtan haram paraları yiyemeden göçüp gittiler diğer hayata kalan suçlu failler de yiyemesin inşallah.. Ege bölgesinden dürüst iş insanı çıkmaz araştırın bakın batık şirketlerin arkasında egeli ahlaksız iş insancıkları vardır..Az daha unutuyordum bacaksız Co'nun ege bölgesi Denizli ilinden olduğunu yazmayı..ytd..

Yaklaşık 2,5 yıl önce 100 bin kredi çektim, 70 binde para koydum bir ofis aldım. Aynı binada 3 tane daha satılık yer vardı. Şimdi satılmış 1 milyona. Bu kansız ********e başladığım para ile 4 tane alıyordum. Bu çalınanı fazlasıyla çıkarmadan ölmeyeceğim. Alarko vardı az bir miktar. Durum ortada. O musevi bu sözde Müslüman...

Sayfa 584/717 İlkİlk ... 84484534574582583584585586594634684 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •