Sayfa 585/963 İlkİlk ... 85485535575583584585586587595635685 ... SonSon
Arama sonucu : 7701 madde; 4,673 - 4,680 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. Ekonomistler ne diyordu "bir ülkede ekonominin göstergesi o ülkenin menkul değerler borsasidir,yani ekonominin lokomotifi menkul değerler borsasidir"eğer bu tezleri doğruysa biz ülke olarak bitmisiz.Dunyada mevcut sistem tıkandı artık.Bu sistem Hergun kendisine yeni bir çıkış yolları arıyor.Gelisen teknoloji ile birlikte üretim emek yoğun dan teknoloji yoguna geçiyor.Yuzbinlerce emekçi dünyada Hergun üretimin dışına atılıyor yani işten çıkarılıyor.Eeeee senin urettigin mali kim alacak üretimin dışına attığın insanlar .Kardeşim adam issiz miydesinin derdine düşmüş.Stoklardaki malını kendi ulkende eritemiyorsun dış ülkelerde pazar arıyorsun.İyide ve kardeşim pazar arayan sadece sen değilsin ki.Hintlisi,cinlisi almani İngiliz pazar arıyor..Pazar kapma savaşında ya ekonomik mücadele yada klasik savaş.Bili cli toplumlarda bu klasik savaşı dayatamiyorsun çünkü adam "Kimin için savaş "diye sorguluyor.Eee geriye ne kalıyor.Ver elini dünyada en zeki insanların yasadigi(!) Ortadoğu ve bizim gibi ülkeler."vatan millet bayrak" sevdasını biraz ön plana çıkardın mi.İs tamam Neyse arkadaşlar işimiz çok zor daha doğrusu dünya kapitalist ve emperyalist sisteminin işi zor.Bu dindurulmeye çalışılan dişleri kırılmış çarkın içinde uğütülen yine biz oluyoruz.Yanarim yanarım buna yanarım.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu gurubun bir sıkıntısı var ama .Yakında kokusu ortaya çıkar.YTD

3. Koza gurubunun gübre fabrikalari ile ilgili davası ayın kaçında arkadaşlar.Ben bu perşembe diye hatırlıyorum.

4. Duracağı yer yok bunun ytd

5. Bu kadar da olmaz harbiden. Çok acımazsız veriyorlar. Kozanın 5.30 dan başlayn hareketinde hala 7 lerde olmasına karşın ipekte baskı cok fazla.

6. Kaçta durur bu gün bu Hafta bu ay fikri olan?

Ytd

7. Bu sefer Kozaa ya uymama ihtimali oluştuğunu belirtmiştik, bir tanesi de aklınca polemik yaratmaya calismisti...

Tablo ortada...

5.50 altında kaldığı surece bulasilmaz... Bana göre... Yatırım tavsiyesi değildir.

8. Çok şükür bugün de eksi kapattık artı olaydı ne yapardık bilmem tam belâ

Sayfa 585/963 İlkİlk ... 85485535575583584585586587595635685 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •