Sayfa 587/1002 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637687 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 4,689 - 4,696 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    mazut zamlarından sonra yapmak istediğim

https://twitter.com/i/status/1757710351112556574
    Ben de dedim ki Başkan arabayı yakacak, köpeğin fikri daha güzel.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2.  Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    Turkceye cevirelim

Turkleri hammal gibi kullaniyoruz cok guzel calisiyorlar. Yabanci calistirmiyoruz herkes TL ile calisiyor.
    100 MM USD yatirim yaptik ekmegini 15 sene yiycez. TL nin degerinin devamli dusmesi karimizi artiriyor
    Olene kadar AKP ye oy vericem Reis ten baskasini tanimam
    -------------------------------------------------------

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ben de dedim ki arabayı yakacak, köpeğin fikri daha güzel.
    Ayhan başkanın gözü ucuz kredi yaka nakit avans da düğün masrafını çıkaracak yer arıyor.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Ayhan başkanın gözü ucuz kredi yaka nakit avans da düğün masrafını çıkaracak yer arıyor.
    Yahu koskoca başkana 200-300 bin gayme koyarmı, krediyle mirediyle işi olmaz onun basar parayı geçer.

Bunca yıldır sineği sik... pardon yağını çıkarttı, bir evin bir oğlu evlenecek biraz salar paralarını.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Turkceye cevirelim

Turkleri hammal gibi kullaniyoruz cok guzel calisiyorlar. Yabanci calistirmiyoruz herkes TL ile calisiyor.
    100 MM USD yatirim yaptik ekmegini 15 sene yiycez. TL nin degerinin devamli dusmesi karimizi artiriyor
    Olene kadar AKP ye oy vericem Reis ten baskasini tanimam
    adamlar siemens'ten çok şey öğrendik bunların madlen aşkının bu denli yoğun olduğunu bilmiyorduk diyorlardır..

https://halktv.com.tr/gundem/siemens...tirmis-690313h

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yahu koskoca başkana 200-300 bin gayme koyarmı, krediyle mirediyle işi olmaz onun basar parayı geçer.

Bunca yıldır sineği sik... pardon yağını çıkarttı, bir evin bir oğlu evlenecek biraz salar paralarını.
    Parayı salıyor o konuda cimrilik yapmaz ama ucuz kredi olursa bedavasi başkan tepesine biner. Bir önceki seçimden önce aldı beleş kediyi. Graliceye sarı gaciya her şeye sokup çıkardı şimdi de faize koyduysa başkan düğünü beleşe getirdi sayılır. Sor istersen çekmiş mi çekmemiş mi

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Ayrıca düğün 1 milyon dan fazlaya patladı 1,2 milyon diyordu öyle hatırlıyorum

8. İçimi gayet rahatladı beş sene sonra ya kadar mikilmedik yerimiz kalmayacak. Ondan sonra da mikiksek bile bişi hissetmeyez

Sayfa 587/1002 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637687 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •