Sayfa 587/1001 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637687 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,689 - 4,696 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    az once buyuk resmi gordum ve aydinlanma yasadim , gecin soyle oturun bakam anlatiyorum;
    bugun ayin kaci; 11
    hangi aydayiz; aralik , karsiligi ne.? 12
    11.12
    nedir bu 11,12
    buyume rakami.?
    gune ozel bi seyler karala ordan mahmut..
    11.12 iyi mi
    iyi ne demek , harika..
    yapistir mq
    bak veriyorum , ver ulan ver..
    verdim gitti;
    11.12
    İyi de..

Geçen yıl da 3.çeyrek büyümesi (küçülmesi) 12.12 de açıklanmıştı..

Yok.. eğer dediğin gibiyse, yıllık büyümeyi 18nci ayda falan açıklasınlar..

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    İyi de..

Geçen yıl da 3.çeyrek büyümesi (küçülmesi) 12.12 de açıklanmıştı..

Yok.. eğer dediğin gibiyse, yıllık büyümeyi 18nci ayda falan açıklasınlar..
    ne zaman buyume rakamlari ile alinan vergiler arasindaki korelasyon ters olmaz o zaman hangi ay oldugu onemli degil..
    bu arada;
    insanin fitratinda var , alismisiz kagitsiz duramiyoruz.. iehyo 0.42 den satilan ihgmy yerine aldim.. batarsa batsin denilecek bi miktar ile..hayal ya bu ; 1 tl ye satacagim.. ytd
    dolar 3.82 olmus , cildiricam..

3. Londralının Kankaları Pozisyonda Olmaları Münasebetiyle Bu Haberin Hiç Bir Pİyasa Değeri Yoktur:

"1 numara" dediğimiz kişi Erdoğan'dı

ABD'de Hakan Atilla'nın sanık olarak yargılandığı, Reza Zarrab'ın ise tanık olduğu jürili duruşmanın 9'uncu gününde, kürsüye önce tanık olarak Kirschenbaum, ardından ise FETÖ firarisi eski komser yardımcısı Hüseyin Korkmaz çıktı.

http://odatv.com/altin-satisina-izin...112171200.html

4. Amerikayı Korkuttuğu İdda Edilen Gelişme ;

Türk Özel Muhtarlar Vurucu Birliğinde Görevli Bir Gurup Muhtarın SES Getire n O MÜthiş Eylemi

5.  Alıntı Originally Posted by riko66 Yazıyı Oku
    Amerikayı Korkuttuğu İdda Edilen Gelişme ;

Türk Özel Muhtarlar Vurucu Birliğinde Görevli Bir Gurup Muhtarın SES Getire n O MÜthiş Eylemi

Beyaz Saray Sözcüsünün bu eyleme ne diyeceği merakla beklendiği idda ediliyormuş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12

7.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Büyüme rakamları hakkında bir arkadaş şöyle bir yorum yazmıştı. Hükumetimiz büyütücü kullanıyor galiba demişti. Bence de ama baya abartmışlar. Bu kadar büyüme bünyede ne sonuçlar verir.
    Ondan önce bu 11.1 büyüme inch mi cm mi.google da arattım,çıkmadı.Ayrıca kim büyüttüyse bu kadar çıksın delikanlı gibi söylesin.Sonra da çıkıp vatandaş biz işi çok büyüttük gel bunu küçült falan demesin.Aman diyim halaya kalkıpta yerde bozuk para görseniz almayın,devir değişti.
    Durumu lehinize çevirin,zam ayı geliyor,patronun kapısına dayanın,bu kadar büyümüşsün,zammımızı da buna göre ayarlayıverirsin artık deyin.
    Dolar sol çizgide kendisini unutturup markajdan kurtulmak isteyebilir,ölü taklidi yapıp ayı saldırısından kurtulmak isteyebilir,deve kervanlarıyla piyasamıza taşınabilir.
    Durumu lehinize çevirin,ayı uzaklaşmaya başladığında fırlayıp koşmaya başladığı anı,kervandaki bedeviyi karlı havada kıstırdığınız anı yakalamak için bir gözünüz dolarda olsun.Günlük,haftalık gündem maddeleriyle boğulmayın

Sayfa 587/1001 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637687 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •