Sayfa 588/1044 İlkİlk ... 88488538578586587588589590598638688 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 4,697 - 4,704 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1. Güzel değerlendirmeler var yazıda hafta sonu bakalım yazacak çizecek çok şey var.

2.  Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Şimdiki gençlere bunları anlatmak istediğimizde bizimle dalga geçiyor.
    Bunlar hikaye değildi. Gerçekti o yaşananlar.
    Artık adımız " hikayeci " oldu.
    Nasıl isterlerse öyle desinler. Bakalım önümüzdeki onyıllarda kendileri nasıl bir hikaye yazacaklar.
    Kendileri bilir Selimcan, öyle veya böyle biz bu vatan için bir şeyler yaptık ter akıttık emek sarf ettik anlatmaya kalksam roman olur.
    Fabrikada çalışırken inanmazlar ama hiç Bayram tatili yapmadım ben full çalışırdı fabrika ÖZ-AL geldi iş bitti.

3. Neyse bunları sonra irdeleriz.

Bıst görünüm kapanışa bakalım nasıl olacak.

4.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    [IMG]Binbir emekler ile kurulan Kağıt Fabrikalarımız kümese dönüştürülmedi mi? Kağıt üreten ülkeden Rockfellerden kağıt ithal eden ülke haline gelmedik mi?[/IMG]

İşte bu kağıt fabrikasının teknisyeni idim ben, kapatma kararın dan sonra 50 gün eylem yaptık beton üzerinde yattık, çok biber gazı yedik direndik ama destek çıkan pek olmadı ve kapattılar. Kağıt üreten makinalar haraç mezat gitti.
    Şimdi müze oldu üreten değil tüketen bir yapı.

Hocam herkes bir noktada kendi mücadelesini verdi ama kandırılmışların sayısı uyanmış ve direnenlerinin sayısından binlerce kat fazla olduğu için bu noktaya gelindi, şimdi fakirlik bu kandırılmışların bir kısmını belki akıllandırır ama azımsanmayacak kadarı ümitsiz vaka, sizin vicdanınız rahat olmalı elinizden geleni yapmışsınız keşkesiz ve huzurlu bir hayatı bence fazlasıyla hak etmişsiniz
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

5. Danka hocam vakıfbank ilk çeyrek karı 3.5 milyon bekleniyor şunun grafigine tekrar baksak sana zahmet gerçi sen 3.98 ve 3.81 boşluğunu işaret ettin ama bilanço dan sonra çarpanları kafa yakıcak çözemedim bu işi selamlar

RNE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Yeni hafta tüm dostlara hayırlı olsun, bol ve bereketli kazançlar
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,986
    Merhabalar Lütfü abim. Bol kazançlar.
    Gene BİA (Başlık İdare Amiri) yok ortalikta
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

8.  Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Merhabalar Lütfü abim. Bol kazançlar.
    Gene BİA (Başlık İdare Amiri) yok ortalikta
    Selim hocam Dandanakan üstad geç kalksa bile başlığın en çalışkanı o biz sadece goygoy yapıyoruz o bir sürü hisseyi takip edip güzel grafikler hazırlıyor

Sayfa 588/1044 İlkİlk ... 88488538578586587588589590598638688 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •