Onemli Gunler Banner
Sayfa 589/690 İlkİlk ... 89489539579587588589590591599639689 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 4,705 - 4,712 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. Hesap hareketlerini çıkartın ve seans başlamadan saat 09:00 dan sonra müşteri hizmetlerini arayın, incelerler hataları varsa işlemi iptal ederler. Bir kere benim başıma da benzeri bir durum geldi ertesi gün işlemi iptal ettirmeye çalışırken kağıt tavan oldu, inşallah sizin de öyle olur, neticede KARDEMİR ne yapacağı belki olmaz.
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

2. Bankalardan zararı 10k ya indirdim. Kork benden klgyo

3.  Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    Bankalardan zararı 10k ya indirdim. Kork benden klgyo
    Ancak Bu kez sn Tahmincinin söylediği yerlere göre alım yapacağım.. Nakit nakittir

4.  Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    başarılar.İnşaallah geri kalan zararıda çıkarırsınız

Bende dün bankanın yaptığı zorunlu alışı bu gün 9 kademe üsten çıktım hava puslu dikkatli olmak gerek

5. Süper sevindim Sn. ŞEKERLİ.

Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku

6. Aman öyle şeyler yazmayın Sn. ŞEKERLİ, sorumluluk alacağım diye düşüncemi yazamam, ben eskisi gibi tahtadan okuduğumu yazayım siz yine kendi okumanıza göre alım satım yapın. Zaten öyle yapacağınızı biliyorum bu arada. YTD
     Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    Ancak Bu kez sn Tahmincinin söylediği yerlere göre alım yapacağım.. Nakit nakittir

7.  Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Aman öyle şeyler yazmayın Sn. ŞEKERLİ, sorumluluk alacağım diye düşüncemi yazamam, ben eskisi gibi tahtadan okuduğumu yazayım siz yine kendi okumanıza göre alım satım yapın. Zaten öyle yapacağınızı biliyorum bu arada. YTD
    Karar sadece kendime aittir, Daha önce de dediğim gibi sizin yazdıklarını takip etseydim şimdi para koyacak yer bulamazdım. Bizi bilgilendirin, fikirlerinizi yazın uymak yada uymamak bize ait olsun..YTD ( Şahsım adına yazdım)

8.  Alıntı Originally Posted by sta Yazıyı Oku
    başarılar.İnşaallah geri kalan zararıda çıkarırsınız

Bende dün bankanın yaptığı zorunlu alışı bu gün 9 kademe üsten çıktım hava puslu dikkatli olmak gerek
    Çok teşekkürler inşallah sizde karda olursunuz

Sayfa 589/690 İlkİlk ... 89489539579587588589590591599639689 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •