Sayfa 59/105 İlkİlk ... 949575859606169 ... SonSon
Arama sonucu : 833 madde; 465 - 472 arası.

Konu: RODRG - Rodrigo Tekstil

1. almis birkere geri donusu yok..zarar etmesin yeter..borsada firsatlar bitmez..hedef fiyata gelince 8 9 cektim snap😊 hisseyide b grubuna yilbasinda dahil edicem...kendi gorusum.kimseye baglamaz..3 ayda nasil yuzde 70 artis yaptiysa..bakalim..ky gibi sabirsiz degilim..beklemeye devam

dikkat ette spk bülteninde adın geçmesin....
    2010 lu yıl lar....
    iadeli taahhütlü bir tebligat gelmiş eve..
    beni bulamayınca postaneye bırakmışlar zarfı..
    not da yapıştırmışlar kapıya... gelsin alsın diye...
    allah allah ..
    hayırdır dedik...
    gittik....
    adam suratıma bi acayip bir bakış fırlattı...
    ve kimliği alayım dedi tuhaf tuhaf...
    elime çok gizli damgası olan ve yanlızca kendisine teslim edilecek notu yazılı bir zarfı verdi...
    çok gizli....waww be dedim....
    baktım imkb ve spk diye birşeyler yazıyor zarfın üzerinde...

açtım okudum...şu şu tarihlerde şu miktarlarda yaptığım alış satış işlemlerimi listelemişler...
    seni gidi seni....bak bir daha olursa....bak ilk uyarınız..sonrasını düşün...sakınnn....sonrası ticari ve adli işlem...
    sonra uyarmadı deme...
    anlamına gelecek laflar...
    tabi biz daha işlem yapmadık..tahtada...sonrasımı tahta fiyatını kısa sürede 1.5 kat pirim...

4. eyvallh dostum..kendi gorusum diye zaten yaziyorum..kimseye al sat kelimeside kullanmadim..sesli dusunuyoruz..dusunmeye de devam edecegiz..uyari icinde tsk ederim🤔

5. selam dostlar...rodiciler memnun mu😊bist haline bakinca..daha ne olsun..

6. sabir en buyuk anahtar..ama oda sizde yok..aldigim kagit hemen ciksin nerde..olur ama ayni hızla geri gelir..guzel bir kagit daha geldi..yazsam bir turlu yazmasam bir turlu..inanin kazanin diye yaziyorum..bir kisi su ana kadar diyebilirmi bir menfaatim dogrusunda birinize istegim oldumu..😊

7.  Alıntı Originally Posted by ahmet32 Yazıyı Oku
    sabir en buyuk anahtar..ama oda sizde yok..aldigim kagit hemen ciksin nerde..olur ama ayni hızla geri gelir..guzel bir kagit daha geldi..yazsam bir turlu yazmasam bir turlu..inanin kazanin diye yaziyorum..bir kisi su ana kadar diyebilirmi bir menfaatim dogrusunda birinize istegim oldumu..��
    Hocam ben memnunum zararım yok bist in haline bakınca da iyi ki satmamısım bekliyorum diyorum. Diğer hisse önerinizi alabilirim ��

8.  Alıntı Originally Posted by ahmet32 Yazıyı Oku
    sabir en buyuk anahtar..ama oda sizde yok..aldigim kagit hemen ciksin nerde..olur ama ayni hızla geri gelir..guzel bir kagit daha geldi..yazsam bir turlu yazmasam bir turlu..inanin kazanin diye yaziyorum..bir kisi su ana kadar diyebilirmi bir menfaatim dogrusunda birinize istegim oldumu..😊
    Arkadaşlar günaydın borsayı 2011 yılından beri takip ediyorum sizler gibi uzman değilim amatörce takip ediyorum. Elime aslında ufak paralarla güzel kar edebileceğim yerler geldi mesela 50 lot netaşım vardı 113 den girmiştim hisse 300 e kadar çıktı borsa hırsı diyelim bir türlü çıkamadım ( açgözlülük de olabilir bunu kendime yakıştıramasamda) o zaman bedelsiz de vermişti 400 hedef fiyatı vardı 350 gibi bozarım diyordum ama Arap baharının çıkmasını değerlendiren spekler hisseyi 112 lere kadar çekti bende 110 gibi çıkmıştım. Sonra Ulusoy unun hareketlerini takip ettim ona gireyim dedim 3. 2 den girdim 2.3lardan çıktım. O dönemlerde Trgyo ile bjkas tan zararı çıkarttım çok şükür.. Ancak yataş ve vakkoda ki sabırsızlığım ky olan benim için güzel bir kar kaybetmeme neden oldu. İlk defa risk aldım vakkodan çıkıp rodgr girdim bakalım ya borsa işi benim için bitecek ya da güzel bir sayfayla yeniden başlayacak. Belkide bu son hisseler deki sabırsızlığım burada sabra dönüşüp kazançlı hale gelir. 4.9 dan girdim. snaps dediği gibi 6.5 olması gerek ki vakkoda ki kayıp karı yakalayayım. Nasip görcez artık. Sonuçta hareket edecekse ekime kadar kendisini belli edecek. Küçük yatırımcı için borsa gerçekten çok güzel yatırım aracı sadece iyi yönlendiren birileri olması gerek ky için speklerin kucağına düşmemeliler...

Sayfa 59/105 İlkİlk ... 949575859606169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •