Sayfa 59/788 İlkİlk ... 949575859606169109159559 ... SonSon
Arama sonucu : 6300 madde; 465 - 472 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. Onun o parmağını ........Hergün dua ediyorum bu adam Allahın KAHHAR sıfatıyla karşılaşması için.ben böyle ahlaksız haysiyet bir insan görmedim.bu büyüklük ukalalığı ona kötü patlayacak inşallah.

2.  Alıntı Originally Posted by justjust Yazıyı Oku
    Onun o parmağını ........Hergün dua ediyorum bu adam Allahın KAHHAR sıfatıyla karşılaşması için.ben böyle ahlaksız haysiyet bir insan görmedim.bu büyüklük ukalalığı ona kötü patlayacak inşallah.
    Albende o kadar azıcık karekter olsa. madem zarar edıyorsun... ki zarar etmesini sebebi şoka verilen iskontolu mallar.. sat gitsin de bizde senin gibi rezil adamdan kurtulalaım ey m.ü........endex nerde sen nerdesin .. daha çok şey sölüyorum lakin edebim elvermiyor..

3. Ünlü de alım yok,Mery olmayan malını satmis,city menkul satici M,ü,ın umrunda değiliz,, Allah sonumuzu hayır etsin

4. ucuz diye aldık taş gibi maşallah yerinden oynamıyor.herhalde borsada alımlar sona yaklaşınca hareket edecek sanki.ytd.

5. Tahtayı cazip göstermeye mi çalışıyorlar? 6 milyarlık işlem yapmışlar. Bu numaraları artık kimse yemez diye düşünüyorum.

6. Screen Shot 2017-05-24 at 16.47.47.jpg Ramazan reklamları başlamış

7.  Alıntı Originally Posted by Johnny Yazıyı Oku
    Screen Shot 2017-05-24 at 16.47.47.jpg Ramazan reklamları başlamış
    Artık tavan oluruz, ,,,nerden bulaştık bilmem ki

8. Bu gün%0,9 artı da kapattı, BiST için küçük ama Bizim Toptan için büyük bir adım😃

Sayfa 59/788 İlkİlk ... 949575859606169109159559 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •