Sayfa 59/983 İlkİlk ... 949575859606169109159559 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 465 - 472 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Yarın devam ederiz inşallah.

2. Şirketin rusya iştiraki devamlı zarar ettirdiği için satılması olumlu olur.Ağırlıklardan kurtuluyor.Dgzte ile birleşme için yakında yeniden başvuru beklentim var ancak bu konuda benimki sadece bir tahminden ibaret.Sanırım Net grubunun birleşmesi sürecini bekliyor.Olumlu sonuçlanırsa bunlarda sıraya girecek.

3.  Alıntı Originally Posted by Bist 100 Yazıyı Oku
    Şirketin rusya iştiraki devamlı zarar ettirdiği için satılması olumlu olur.Ağırlıklardan kurtuluyor.Dgzte ile birleşme için yakında yeniden başvuru beklentim var ancak bu konuda benimki sadece bir tahminden ibaret.Sanırım Net grubunun birleşmesi sürecini bekliyor.Olumlu sonuçlanırsa bunlarda sıraya girecek.
    Fisiltisi bile yeter birlesmenin. 1dgzte 6hurriyetten en az 6tl olurdu

SM-P602 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Çok teşekkür ederiz sn cefaks

aklımdan , gönlümden geceni yazmışsınız.
    Ama bunu sürükleyecek bir hikaye /data lazım

Ben hürriyetin satılması ile el değiştirmesi yada yerli , yabancı bir ortaklık anlaşması şeklinde olabilir diye düşünüyorum.

bu tarzda bir gelişme olabilir mi bilmiyorum tabii

Grafikteki durumun , böyle bir gelişme olacağının ön habercisi oldugunu düşünüyorum.
    bekleyip göreceğiz.

Alıntı Originally Posted by diabl0 Yazıyı Oku
    Fisiltisi bile yeter birlesmenin. 1dgzte 6hurriyetten en az 6tl olurdu

SM-P602 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Benim yaradılışımda bir fevkalâdelik varsa, o da Türk olarak dünyaya gelmemdir. - Mustafa Kemal ATATÜRK

Benim yaradılışımda bir fevkalâdelik varsa, o da Türk olarak dünyaya gelmemdir. - Mustafa Kemal ATATÜRK

8.  Alıntı Originally Posted by KIRIMLI Yazıyı Oku
    Dün 1. Gün oldu. Bugün de 91 de 92 de olsa 2. Olacak. Yanı cuma göreceğiz bakalım ne olacak. Olmadı ptesi...

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 59/983 İlkİlk ... 949575859606169109159559 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •