Sayfa 590/639 İlkİlk ... 90490540580588589590591592600 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 4,713 - 4,720 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1. Satmak yok.alim yapmaya devam ediyorum. Ölümüne mokoko bu saatten sonra..ben muratz ve seddulbahir e benzemem..satmam alırım dersem delikanlı gibi dedigimi yaparım...batacaksa da şerefimle batarım....

2.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Satmak yok.alim yapmaya devam ediyorum. Ölümüne mokoko bu saatten sonra..ben muratz ve seddulbahir e benzemem..satmam alırım dersem delikanlı gibi dedigimi yaparım...batacaksa da şerefimle batarım....
    Kağıt batmaz diye düşünüyordum muratz ve Seddülbahir arkadaşların sözleri bende ehemmiyetli idi şu an ise kocamuğlalı alıyorum alıma devam diyor ya kağıdın battığını tahtanın kapanacağını ne satarsam kardır düşüncesine girdiğini düşünüyorum yatırım tavsiyesi değildir sadece benim fikrim bu koca Muğlalı hiç güven vermiyorsun kısura bakma

3.  Alıntı Originally Posted by adem0403 Yazıyı Oku
    Kağıt batmaz diye düşünüyordum muratz ve Seddülbahir arkadaşların sözleri bende ehemmiyetli idi şu an ise kocamuğlalı alıyorum alıma devam diyor ya kağıdın battığını tahtanın kapanacağını ne satarsam kardır düşüncesine girdiğini düşünüyorum yatırım tavsiyesi değildir sadece benim fikrim bu koca Muğlalı hiç güven vermiyorsun kısura bakma
    Sana güven veren aylarca milleti yalanları ile uyutan seddulbahir ve muratz ortadan kaybolmuş ben halen buradayım..kime güvenmek istersen iste...hic umurumda degil...ben gercegi ve yaptigimi soyluyorum..satmiyorum aliyorum...buradan satmak ile batmak arasinda fark yok benim icin...çok guven veren muratz ve seddulbahir i görürsen de çok selam söyle.. çok iyi anıyoruz onları sürekli...

4.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Sana güven veren aylarca milleti yalanları ile uyutan seddulbahir ve muratz ortadan kaybolmuş ben halen buradayım..kime güvenmek istersen iste...hic umurumda degil...ben gercegi ve yaptigimi soyluyorum..satmiyorum aliyorum...buradan satmak ile batmak arasinda fark yok benim icin...çok guven veren muratz ve seddulbahir i görürsen de çok selam söyle.. çok iyi anıyoruz onları sürekli...
    doktor u da unutma imanım

5.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Hayırdır arkadaşlar seçimmi var ? Kim nereye aday oldu ? Bu neyin propagandası ?

6.  Alıntı Originally Posted by muratz Yazıyı Oku
    Hayırdır arkadaşlar seçimmi var ? Kim nereye aday oldu ? Bu neyin propagandası ?
    Sıkıntı yok arkadaşım. Gerçekler insanın yüzüne vurulunca mahcup olma durumunu yaşıyorsun şu anda....

7. [QUOTE=kocamuğlalı;1606289]Sıkıntı yok arkadaşım. Gerçekler insanın yüzüne vurulunca mahcup olma durumunu yaşıyorsun şu anda....[/QUOTE bak yeminle söylüyorum ne muratz ı nede Seddülbahir i tanırım seni de tanımıyorum kocamuğlalı ama diğer iki arkadaşa bir sözüm yok ama sen çok değişiyorsun ne dediğin belli değil birincisi kağıdı kötüleye kötüleye buraya kadar getirdin şimdi de işler bir anda değişti yalandan alıyorum topluyorum diyerek millette malmı yüklemeye çalısıyorsun anlamış değilim bu benim fikrim millet yatırım yapsın yada yapmasın diye söylemiyorum seni uzun süredir takip ediyorum ytd.

8. [QUOTE=adem0403;1606501]
     Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Sıkıntı yok arkadaşım. Gerçekler insanın yüzüne vurulunca mahcup olma durumunu yaşıyorsun şu anda....[/QUOTE bak yeminle söylüyorum ne muratz ı nede Seddülbahir i tanırım seni de tanımıyorum kocamuğlalı ama diğer iki arkadaşa bir sözüm yok ama sen çok değişiyorsun ne dediğin belli değil birincisi kağıdı kötüleye kötüleye buraya kadar getirdin şimdi de işler bir anda değişti yalandan alıyorum topluyorum diyerek millette malmı yüklemeye çalısıyorsun anlamış değilim bu benim fikrim millet yatırım yapsın yada yapmasın diye söylemiyorum seni uzun süredir takip ediyorum ytd.
    Beni izlemeye devam et ademcim. Ben diğer ikisine benzememem. Satmıyorum alıyorum diyorsam dediğimi yaparım.icin rahat olsun...herkes nasıl istiyorsa öyle davransın. Beni ne sen ne de başkası ilgilendirmiyor bu saatten sonra...

Sayfa 590/639 İlkİlk ... 90490540580588589590591592600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •