Sayfa 591/1023 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 4,721 - 4,728 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    ........
    Ama % 50 lik oy oranı sanırım, tehlikeli bir şekilde düştü ki, geçen seçimde kendisine oy veren ancak bu seçimde vermeyeceklerini düşündüğü kesime yağdırmakta hemen her şeyi...
    Evet, öyle.....

2. Muhalefet adam gibi bir tek adayda birleşemediği sürece reis kıtır kıtır keser bunları ..
    İlk olmazsa 2. turda kesin..

Muhalefet kendi ayağına sıkıyor yine..

3.  Alıntı Originally Posted by doctor Yazıyı Oku
    Avrupada istediğiniz ülkede pasaportla hesap açabilirsiniz. Ha ben gitmeden açmak istiyorum derseniz
    https://www.swissquote.ch/index/index_quote_d.html
    Önce online kayıt olup sözleşmeleri dhl ile gönderiyorsunuz. İmza sirküleri çıkartıp kaymakamlıkta apostilleterek eklerseniz hesabınız forex dahil tüm dünya piyasalarına açık olur ve istediğiniz yerden işlem yapabilirsiniz.Bloomberg gibi özel ekranları var ama ücretlerini bilmiyorum. Hatta kripto alım-satım saklama da yapabiliyorlar.
    Yine 1 hesap yetmez derseniz HSBC expat var ama 50bin kaymeden aşağı hesap açmıyorlar.
    https://www.expat.hsbc.com/1/2/
    Avantajı hsbc subesi olan dünyanın heryerinde hesabınıza sanki o ülkenin hesabıymış gibi erişebiliyor olmanız. Yani yarın atıyorum arjantine gittiğinizde %30 faiz aklınıza yatarsa paranızı hsbcye gidip çekip yan taraftaki BBVA'da faiz hesabına yatırabilirsiniz.

Kripto ülkeden çaktırmadan paranın çıkarmanın en masrafsız ve takip edilemeyecek yolu. Tüm aktarım işlemleri maksimum 1-2 saat sürecek, sadece o süre boyunca kripto tutmuş oluyorsunuz.
    teşekkürler doktor bey

Valla ben akşenere vereceğim.2.turda akşenerle RTE yarışacak gibi geliyor.Ama hakçası RTE kazanmalı.Çünkü 15 yıllık hesap ödenecek.Sofrayı kuran kaldırsın di mi hakçası o ))))))))))))Bu ekonominin iyisi ile kötüsü ile yaratıcısı bu iktidar.Dünya krizi olursa ekonomi yönetiminde bu ekonomiyi yaratanlar olmalı.

5. Onu bunu bilmem de yüksek ihtimalle 2019 da bir seçim daha yaparız biz... Gidici olduklarını anladılar kriz beklentisi zaten had safhada. Gider ayak millete kıyak yapıyorlar ki kriz gelenin elinde patlasın ve biz gidince bakın ne oldu diye propaganda yapabilsinler.

Benim gönlümde yatan aslanlardan biri şu; reis başkan seçilsin. Gözleri açık gidecek yoksa. Ama muhalefetin de anayasayi referandumsuz değiştirecek çoğunluğu olsun....
    Sonra adam gibi bi parlementer sistem getirip cb liği de eskisinden daha sembolik hale getirsinler... 🤣🤣

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Muhalefet adam gibi bir tek adayda birleşemediği sürece reis kıtır kıtır keser bunları ..
    İlk olmazsa 2. turda kesin..

Muhalefet kendi ayağına sıkıyor yine..
    Muhalefetin ilk turdan önce tek adayda birleşmesi üst akıl, şer ittifakı, biz ve onlar gibi söylemlere çokça malzeme olur ve alıcısı da bulunur.
    Muhalefet ilk turs en sağdan en sola mümkün olduğunca çok adayın girmesine çalışmalı.
    Ittifakı hic dile getirmese bile 2. turda doğal ittifak olur zaten.

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
    Hadi elinde olan dolarını sakladı.

Altını olan gömdü.

İyi de dolar sabitlenirse ne olur? Bunu biri açıklayabilir mi?

Ben daha önce dalgalı kur rejimine geçişi acı bir şekilde yaşamıştım.

Ama dövize çapa atılırsa ne olacağını bilemiyorum.

Yoksa tersi yaşanacak ve biz zenginleşecek miyiz?

Çapaya ne olacak? Bankalar bu çapa ile ne yapacak?

Açıklayabilecek olan var mı?

En ufak bilgi kârdır.

Saygılar...

Alıntı Originally Posted by SERCAYOLKAN Yazıyı Oku
    Hadi elinde olan dolarını sakladı.

Altını olan gömdü.

İyi de dolar sabitlenirse ne olur? Bunu biri açıklayabilir mi?

Ben daha önce dalgalı kur rejimine geçişi acı bir şekilde yaşamıştım.

Ama dövize çapa atılırsa ne olacağını bilemiyorum.

Yoksa tersi yaşanacak ve biz zenginleşecek miyiz?

Çapaya ne olacak? Bankalar bu çapa ile ne yapacak?

Açıklayabilecek olan var mı?

En ufak bilgi kârdır.

Saygılar...
    Sabit kur olayına geçmesi için Merkez bankasında yuklu mıktarda döviz olması lazım. Olmadıgı secenegi üzerinden hareket eder isek bankadaki dolarını cekmeye gittigin zaman normal piyasada 6 olması gerekirken 4 den bozarak sana verecek . buyuk ihtimal dövizi asla bankadan dolara olarak cekemiyeceksin. Bir nevi merkez bankası dolarına çökecek. Merkez bankası para basacak sana tl verecek.

Sayfa 591/1023 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •