Onemli Gunler Banner
Sayfa 592/1044 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602642692 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 4,729 - 4,736 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,990
     Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Selim hocam her yeni VakıfBank yatırımcısı Veli nimetimizdir, ama sahipleri pek yaman gibi geldi bana

...
    Seçime kadar beklemeyi düşünüyorum/planlıyorum, tabi bir aksilik olmadığı sürece
    Abi seçim demişken birden geçen sene bu grafik aklıma geldi. Sanırım geçen sene mart aylarında konu etmiştik. Bilmiyorum alıpta tutan oldu mu ?

CEOEM

Tabi yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın lütfen. Sadece Dandan abim grafik atar da biz atamaz mıyız diye nazire yapıyorum

Biraz orta vade gibi 3-6 ay falan

https://resimyukle.io/r/uCyO71TrM4
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

2.  Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Abi seçim demişken birden geçen sene bu grafik aklıma geldi. Sanırım geçen sene mart aylarında konu etmiştik. Bilmiyorum alıpta tutan oldu mu ?

CEOEM

Tabi yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın lütfen. Sadece Dandan abim grafik atar da biz atamaz mıyız diye nazire yapıyorum

Biraz orta vade gibi 3-6 ay falan

https://resimyukle.io/r/uCyO71TrM4

Siz yazınca hatırladım hocam bir ara bahsi geçmişti, ben hiç alıp satmadım ama güzel prim yapmış, biraz sığ olduğu için haftalık grafiğe bakmak genelde teknik olarak daha doğru sonuçlar üretebilir diye düşünüyorum, alıp satan varsa hayırlı olsun
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

3.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

BNTAS takipteyim bunu ama dengesiz bir hisse, 3.06 lık fibo üzerinde kalması önemli kırmızı çizgide oraya denk geliyor.
    Üstte ortalama üzeri kapanışlar görmek lazım haftalıkta.
    Kanal üst bandı 3.32 civarı.

BNTAS arada kaynamış takip etmeyi unutmuşum, günlük grafa küçük kanal eklemiştim 3.44 kanal üst bandı 3.47 lik fibo üzerini takip.

4. ARENA spek bunu prese koydu sıktıkça sıktı suyunu çıkardı, sıkıştı iyice siyah çizgi 14.08 üzeri izlenebilir.

5.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Ben ona daha önce bu aylık grafiği attım biliyordur o, kanal üzeri aylık kapanış lazım,diğer hareketler ancak trade edilir.

PRKME bir yıl önce analizinde bu şekil yorum yapmışım anca başaracak herhalde.

6. Hayırlı günler, bol ve bereketli kazançlar
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

7. Güzel bir gün olması dileğiyle tünaydın, Lütfü hocam erkencisin.

8. BIST pivot rakamları takip.

Sayfa 592/1044 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602642692 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •