Sayfa 593/634 İlkİlk ... 93493543583591592593594595603 ... SonSon
Arama sonucu : 5071 madde; 4,737 - 4,744 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,572
    213 tavanda,alımlar güçlü satışa göre,buradan alan düşük fiata satacak değilya,yukarıda belirttiğim gibi öncelikli gidiş sıralamasını belirtmiştim,235 çok önemli,önünün açılması için burası geçilmesi lazım,bir önceki çıkışı buraya çarpıp 145-50 arasını görmüştü kademeli,şimdi 200 üstünde,temennim tekrar 200 altına inmemesi.

2.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    213 tavanda,alımlar güçlü satışa göre,buradan alan düşük fiata satacak değilya,yukarıda belirttiğim gibi öncelikli gidiş sıralamasını belirtmiştim,235 çok önemli,önünün açılması için burası geçilmesi lazım,bir önceki çıkışı buraya çarpıp 145-50 arasını görmüştü kademeli,şimdi 200 üstünde,temennim tekrar 200 altına inmemesi.
    Refaba selamlar. Ben seni hangi hisseden tanıyorum?

3. Geçen haftadan beri süregelen sağlam trendli yükseliş bugün tavan fiyat ile kendini teyit etti görünüyor. Yarın kapanış fiyatından açarsa sıkıntı,düşebilir.. Yok,bir gıdım olsun artı açarsa yarını da iyi seviyede kapatır inşallah.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,572
    Bu hisseyi buralara ky getiremez,anlaşılan birileri parmak atmış,bakalım nereye kadar sürecekler,çünkü ky işi olsaydı 150-170 arası sürünmezdi,sadece ky peşe takılır dipten almaz,zaten ondan devamlı kaybederler,ortalama çoğunun maliyeti ondan çok yüksek,ortalaması 350 yapar,bilemeyiz orayı görürmü,görmesi için iyi tahtacıların olması lazım+şirketin temettü ve bedelsiz açıklaması lazım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,400
    güzel aldılar eski günlerdeki gibi
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,572
     Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    güzel aldılar eski günlerdeki gibi
    Kapanışta 2 misli alış düne göre,zaten yarıdan fazlasını postaladık 183 maliyetlen 700 lot vs vardı,1 k işime gelmedi,neyse olsun buda yeterli,üstü koy yan cebime nasıl olsa zararı telafi edip kalanlar elimdeki bedava sayılır,inat ettik çorbayı içtik,135 çok önemli,250 yaparsa önü açılır,zaten gideceği yerleri yukarıda belirttim,tahta kurusu ve petrokent düşüşte bu yükselişte,onların eti butu yoktu bunun var,temennim iyi yerlere gelmesi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,572
     Alıntı Originally Posted by omer1461 Yazıyı Oku
    Geçen haftadan beri süregelen sağlam trendli yükseliş bugün tavan fiyat ile kendini teyit etti görünüyor. Yarın kapanış fiyatından açarsa sıkıntı,düşebilir.. Yok,bir gıdım olsun artı açarsa yarını da iyi seviyede kapatır inşallah.
    Bilemiyorum,burada epey zaman vardım,önceleri bigparadaydım,peşi maynet borsa gündem vs,investinden banlandım uçuk yazdığım için,kurda sormuşlar ensen neden kalın,kendi işimi kendi görürüm demiş ben buyum,genellikle beni takip eden kaybetmez dipçi ve ucuz hisseleri takip ettiğim için 30 senelikte borsacıyım,zamanlan abartılı yazarım ata_306 arkadaş ne der,borsa at yarışı gibidir sağı solu belli olmaz,sohbet misali para kazandırmaya çalışıyoruz arkadaşlara,geçen doların yükseliş bölümünde isc için alım önermişlerdir,o zaman o 8.70,nıbas 9 idi,bende nıbas önerdim sağı solu belli olmaz riski seviyorsan dal demiştim,peşi 11,80 gördü,sonra aldınmı dedim tüh kaçırdık,hayatta isc 11.80 görmez kısa vadede,uzun vade hissesidir endexle çıkar düşer,neyse böyle yardımlarım çoktur,zamanında sönmez hisselerinde alın diye çok uyardım,zamanında 1-1.5 arasıydı,biri 70 gördü diğeri 30,ama ben o rakamlarda yoktum aza kanaat getiren biriyim,pirim yapan hissede anında değişim yaparım oun karşılığını bulduğumdan,bakmayın çoğu zaman sızlanırım gitmeyip beni yoran hisselerde,bakmayın zarar ettiğime o kardan zarardır,bu hissenin peşini %50 yaptığında bırakmıştım,örnek 150-200 arası,ama hisse 2000 üstüne attı,kafamı vursam nafile,o zamanlar bu hissede bizim gibiler yoktu,çoğu bu hisse 50-100 arasıykende yoktu bile,300-400 arası takıldım bir müddet,o zamanlar iyi getiri sağlıyordu,300 altına indiğinde kazanç oranım duraksadı,300 neyse 200-150 arası hep ironi oldu,zaten 150 görür hesabındaydım orayı gördüğünde 150-200 arası tradeye başladık ufaktan,maliyetim çok düşük şimdi her gidişinde eğer giderse kar hanem artı yazacak devamlı,petro kenti takibime aldım,oda 70'den 800 yapmıştı,bu aralar 250-220 arasında seyrediyorum,bundaki kazançları ufaktan ona atıyoruz,tavsiye niteliğinde değil sadece öneri,sermayemin 3/1 kısımı borsadadır,öyle ufakta oynamam gözüme kestirdiklerimlen,önce ufak başlarım düştükçe yığınak yaparım diblere yaklaştıkça,yanı vur kaççıyım 2010 sonrası,elimden kaçan hisseler çok oldu,üstelik katlayarak gittiler,1-2 daireyi feda ederim gözümü kırpmadan,ben buyum risk heyacandır benim işim,50 üstü hisseye takılırım,içinde tahtası kapananda vardır,onlar sadece çekirdek parasıdır,bazen bu kadar sermayen var dalsana derler,ne dalacağımki 50 parçalı hisseler toplarım daha iyidir,içlerinde 3-5 tutturdummu bana yeter,geridekiler bedavaya kalır bunun gibi...ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,400
    tavan da 16 bin lot var dı tüm ky de ki mal o kadar olabilir ha bazıları orta halli ky
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Sayfa 593/634 İlkİlk ... 93493543583591592593594595603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •