Sayfa 595/992 İlkİlk ... 95495545585593594595596597605645695 ... SonSon
Arama sonucu : 7929 madde; 4,753 - 4,760 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Sildim o twiti biraz yumuşatarak yazdım. Görmedim yorumu.
    Sonuçta hakim ortak çelik holding ordan icazet gelmeden bedelli olmaz.
    Dokta yaptıysa Parsan da yapabilir.
    İlla yapacak diye bir şey yok ihtimali var şimdilik.
    Dibini sıyırsa %30 olmuyor onu da öderim yapacak bi şey yok.
    Uzun süredir hissedeyim.Yaptığım yatırmın karşılığını alana kadarda bekleyeceğim.Hakkımızda hayırlısı hepimiz için.iyi akşamlar

2. bilanco bı gormek lazım ondan sonra netleşir durumlar yatırım tavsıyesı degıldır

3. Piyasa tekrar 2 bin üstüne atmış kağıt 29 TL.
    Bundan sonra kim bu kağıdı övüp pazarlıyorsa benim gözümde yanılıyordur. Yok yatırım yapmış yok fabrika kurmuş arazi varmış kaç milyon TL edermiş hepsi boş işler.
    Baskılanıyor zaten dünyanın en büyük yalanı.
    Eregl krdmd sasa neden baskılanmıyor mesela..
    Toaso froto otlar tuprs neden baskılanmıyor.
    İşin özeti şudur , bizim bilmediğimiz ama piyasanın bildiği şirkette yolunda gitmeyen şeyler var ve daha yüksek fiyatı haketmiyor..

4. Daha ucuz fiyattan alıp yıllardır taşıyana sözüm yok ama 30TL üzerinden alan hatalı yatırım yapmıştır . Şahsen ben hatalı yatırım yaptığımı kabul ediyorum şapkayı önüme koyma vakti geldi. Karar aşamasındayım.

5.  Alıntı Originally Posted by interlude Yazıyı Oku
    Piyasa tekrar 2 bin üstüne atmış kağıt 29 TL.
    Bundan sonra kim bu kağıdı övüp pazarlıyorsa benim gözümde yanılıyordur. Yok yatırım yapmış yok fabrika kurmuş arazi varmış kaç milyon TL edermiş hepsi boş işler.
    Baskılanıyor zaten dünyanın en büyük yalanı.
    Eregl krdmd sasa neden baskılanmıyor mesela..
    Toaso froto otlar tuprs neden baskılanmıyor.
    İşin özeti şudur , bizim bilmediğimiz ama piyasanın bildiği şirkette yolunda gitmeyen şeyler var ve daha yüksek fiyatı haketmiyor..
    Bak bakalım pandemi zamanı en dandik hisse 2-3 katlarken TUPRS ne yapmış. Aç arşivini oku.Bir dost.

İşin özeti siz ölmekle bayılmak aynı sanıyorsunuz ama değil.Tek hisse alma portföy kur ki dayanma gücün artsın.Bir dost.

Bu operasyonlar her yerde aynı sadece burada fark bu arkadaşlar daha acımasız.

Bunlar kural izan tanımıyor.Tahtada biz ne istersek yaparız modundalar. ve belli ki güçleri var ama bilgileri yok.Bunu biraz bu işleri bilen herkes anlar ve görür.

Bence 30 TL de alan değil ısrarla finansal iyileşmeye rağmen 30 tl tutan hatalı.

1999 da gap kaldı kapamaya giderse bu arkadaşlar bunu da kullanır.

Bunu burada yazmak istemezdim ama bence patron devletin ona sağladığı imkanları tahtada böyle bir operasyon yaparak ya da buna izin vererek kötüye kullanıyor.

ISCTR de aylarca nerede ise 1 yıla yakın 5 lirada kaldı hemde diğer tüm özel bankalar % 50 prim yaparken.Bazen bazı şeyler olur buna karşı yatırımcının yapabileceği bir şey yok.Bu iş bazen asa elinde olanın insafı, dahası değil.

Ne yapalım burada millet satsın bizde yolumuzu bulalım diye hisseyi mi kötüleyelim? Bana uymaz o işler. Gerisi herkesin kendi bileceği iş.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 03-03-2022 saat: 11:20.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6. DOKTA bedelli açıklıyor şirket zaten yüzde 95 çelik holding yani parayı koyacak olan holding. Kalan yatırımcı 30 TL'lik kağıdı rüçhan 1 TL 'den malını arttıracak. Normalde böyle bir bedellinin karşılığı 2-3 tavan ama bakıyorsun %2 aşağıda.. ne ibn..lik varsa bu çelik grubunun senetlerinde var.

7. Babası için çok dürüst diyorlar.
    Hiç babasına çekmemiş mi acep ! İnsan hiç arkasından böyle konuşturur mu ?
    Şan, şeref, güven, itibar, bunlar hiç mi önemli değil bunun gözünde. Para bürümüş dinlerini imanlarını malesef.
    İnsan hiç ona güvenip varını yoğunu alın terini çocuklarının rızkını yatıran yatırımcılarını
    bu hale sokar mı karaktersiz terbiyesiz ler.
    Umarım okuyordur burayı da biraz utanır utanma duygusu kaldı ise arsızın.
    Çok doluyum hakikaten Rabbim bunların işini nasıl rast getiriyor enteresan.
    Kumar oynamıyoruz yatırım yapıyoruz bu seferde kumarcı şirkete denk geliyoruz..

8 şubattan beri ilk defa al verdi namıssız

Sayfa 595/992 İlkİlk ... 95495545585593594595596597605645695 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •