Sayfa 597/682 İlkİlk ... 97497547587595596597598599607647 ... SonSon
Arama sonucu : 5451 madde; 4,769 - 4,776 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1.  Alıntı Originally Posted by Ümitsiz Yazıyı Oku
    Bugünlerde konusmalarda duymadim eyt, ciddi bi konusma duyduysaniz bi ümit daha var inşallah
    Fox tv yayın yaptı eyt derneği başkanı açıkladı Erdoğan rapor istemiş

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Hadi inşallah azizim hayırlısı olsun

3. Hadi ama artık ya... Bak satirem köyü ha

4. Ben söz sahibi iktidar olsam torbaya Eyt, Af ve Ceza İndirimi, İŞBankası Atatürk hisselerinin Hazineye devrini aynı anda koyarım.Sonrada muhalefet partilerinin yüz ifadelerini görmek isterdim.

5.  Alıntı Originally Posted by meslinak Yazıyı Oku
    Ben söz sahibi iktidar olsam torbaya Eyt, Af ve Ceza İndirimi, İŞBankası Atatürk hisselerinin Hazineye devrini aynı anda koyarım.Sonrada muhalefet partilerinin yüz ifadelerini görmek isterdim.
    Eyt meclise gelirse zaten muhalefetin baskısıyla gelmiş olacak ak parti daha önce her teklif geldiğinde mecliste hayır dedi

6. Eyt konusunda evet diyen bir muhalefet aynı torba yasada Atatürk hisselerinin hazineye devri geldiği zaman nasıl bir tavır takınacağı önemli.Eyt için el kaldırdıklarında İŞBankası hisselerinin hazineye devri tereyağından kıl çeker gibi sorunsuz olacaktır, el kaldırmadıkları durumda da Eyt konusunda samimi olmadıkları kanaati ortaya çıkacaktır ki bu denklemde Her şekilde iktidar kazanan taraf olacaktır.Önemli olan tabii ki de filler tepişirken bizim kazançlı çıkmamız olacaktır.

7. Meslinak müthiş strateji cidden hemfikirim sizle

8.  Alıntı Originally Posted by meslinak Yazıyı Oku
    Eyt konusunda evet diyen bir muhalefet aynı torba yasada Atatürk hisselerinin hazineye devri geldiği zaman nasıl bir tavır takınacağı önemli.Eyt için el kaldırdıklarında İŞBankası hisselerinin hazineye devri tereyağından kıl çeker gibi sorunsuz olacaktır, el kaldırmadıkları durumda da Eyt konusunda samimi olmadıkları kanaati ortaya çıkacaktır ki bu denklemde Her şekilde iktidar kazanan taraf olacaktır.Önemli olan tabii ki de filler tepişirken bizim kazançlı çıkmamız olacaktır.
    Muhalefet istanbul büyükşehir belediyesini EYT verdiği büyük destekten dolayı aldı bunu herkes biliyor son seçimleri EYT belirledi bu yüzden meclise EYT geldiğinde muhalefet ne pahasına olursa olsun destek verecek

Sayfa 597/682 İlkİlk ... 97497547587595596597598599607647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •