Sayfa 598/689 İlkİlk ... 98498548588596597598599600608648 ... SonSon
Arama sonucu : 5509 madde; 4,777 - 4,784 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Şirket tarafından KAP'a yapılan açıklamada,

"T.C. Başbakanlık Sermaye Piyasası Kurulu Denetleme Dairesi Başkanlığı'nın 06.01.2017 tarihli kararına istinaden, Şirketimiz Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi Murat Hilmi İŞERİ aleyhine 05.04.2017 tarihi itibariyle Bakırköy 5. Asliye Ticaret Mahkemesi nezdinde 2017/331 esas sayılı dosya ile, fazlaya ilişkin haklarımız saklı kalmak kaydıyla, şimdilik 500,000.00.-TL alacak talebi ile belirsiz alacak / tazminat davası açılmıştır." denildi.

İşeri hakkında örtülü kazanç aktarımı iddiası

SPK, 6 ocak'ta İdaşâ€™ın patronu Murat Hilmi İşeri’nin hakkında örtülü kazanç aktarımı iddiası ile suç duyurusunda bulunmuştu. Yasal faizi ile birlikte 5,449,088 TL tutarında örtülü kazanç sağladığı iddia edilen İşeri’nin bültende Mülga 2499 sayılı SPKn’nun 15/son ve 47-I-A-6 maddeleri ile 6362 sayılı SPKn’nun 21 inci ve 110/b maddelerini ihlal ettiği ifade ediliyor.

Alıntı Originally Posted by carizma Yazıyı Oku
    dava açma şartları tahta tekrar açılırsa kalkar mı ? spk duyuruda bulundu ama iade etme için süre verdi mi ?
    Tahta tekrar açılsa da dava açma hakkı saklı.. suç duyurusuyla tahta kapanması arasında direkt bağlantı yok... İlk etapta suç duyurusunun akibetini öğrenmeliyiz...olay savcılıkta mı yoksa mahkemeye intikal etmiş mi, ondan sonra toplanıp bu konularda uzman bir avukat ile biz de müdahil olabiliriz..

YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

Alıntı Originally Posted by legenda1903 Yazıyı Oku
    Tahta tekrar açılsa da dava açma hakkı saklı.. suç duyurusuyla tahta kapanması arasında direkt bağlantı yok... İlk etapta suç duyurusunun akibetini öğrenmeliyiz...olay savcılıkta mı yoksa mahkemeye intikal etmiş mi, ondan sonra toplanıp bu konularda uzman bir avukat ile biz de müdahil olabiliriz..

YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

4.  Alıntı Originally Posted by legenda1903 Yazıyı Oku
    17.04.2018 tarihi itibariyle Borsa istanbul Yonetim kurulu karanna istinaden kottan çıkarılan Esem Spor Giyim San.Tic.A.S YATIRIMCISIYIM . 08.02. 2018 tarihli SPKbulteninde ozetle;"Esem Spor yonetim kurulu uyeleri hakk1nda 6362Say1ı Kanunun 21 ve 110.Maddeleri geregince Sirketi zarara UGRATTIKLARI gerekesiyle suC duyurusunda bulunulmasina kararverildigi "belirtilmiS ve kamuya ilan edilmiStir. EsemSporyatınmcıs olarak sirketin kottan cıkarılması nedeniyle bir bilgi alamamaktayım . Bu dogrultu da hakkımı korumak amacıyla, soz konusu suc duyurusunun hangi savcılığa ve hangi dosya/esas numarası ile yapıldığının Sermaye Piyasası Kurulunca tarafıma bildirilmesini sayg1anmla arz ederim

http://www.spk.gov.tr/Bulten/Goster?year=2018&no=6
    Son düzenleme : carizma; 23-04-2018 saat: 18:14.

5. ben de yolladım bimere teşekkürler metin için

6. 23.04.2018 18:33 tarihinde internet üzerinden başvuru alındı.

7. Mynetteki kırık iddalı konuşuyor..''her türlü iddaya varım eşşek gibi açacaklar)))) '' hiç bir söylediği çıkmadı ama bu söylediğine inanmak istiyorum. :-((((((

8. Henüz geç değil. İç ettiği parayı geri ödeyecek, cezadan yırtacak. Yoksa devletin açtığı davanın üzerine bizim davalar gelecek. Yediğin hurmalar şimdi tırmalıyor işte Cengo. Keşke bu kadar zincirini kırmasaydın. Yaptığın her yanlış adım gözler önüne seriliyor. Hiçbir pislik gizli kalmıyor. Bak bütün bu cezaların sebebi o yıllardır canını yaktığın, ciddiye almadığın küçük yatırımcıların Spk'ya, Bimer'e yaptıkları başvurulardır. Devlet kurumları senin dalaverelerini takip edemedi ama biz takip ettik. Hatayı nerde yaptın biliyor musun Cenk. Bütün bu ****likleri yaptıktan sonra hisseyi bi şahlandırıp geçmişini bilen hissedarlardan kurtulacaktın. Yeni gelenler senin geçmişte yediğin haltlarla uğraşana kadar zaman aşımından bile yırtardın. Sen bizi yaktın biz de seni yakacağız.

Sayfa 598/689 İlkİlk ... 98498548588596597598599600608648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •