Sayfa 598/1017 İlkİlk ... 98498548588596597598599600608648698 ... SonSon
Arama sonucu : 8134 madde; 4,777 - 4,784 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

Müziğin kesileceği zaman bellidir de bizim haberimiz yoktur.Benim gördüğüm müzik kesileli çok oldu da millet şaşkın şaşkın birbirine bakıyor,daha sandalye kapma yarışı başlamadı.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Belki de kurtulsun istenmiyor,belki başka şeyler planlanıyor,şimdi daha fazla yazmıyayım sizin sevdiğiniz tarz değil ,daha sonra yazacaklarıma komplo falan dersiniz sn enki şimdi neme lazım))))))))
    Est..) gerçeklerle hareket etmek lazım bence..şu an tüm büyük MB ları finansal kapitalimi yüzdürmekle meşgul,artık nereye kadar giderse..

Müziğin kesileceği zaman bellidir de bizim haberimiz yoktur.Benim gördüğüm müzik kesileli çok oldu da millet şaşkın şaşkın birbirine bakıyor,daha sandalye kapma yarışı başlamadı.
    Bu sefer farklı..ortada sandalyede yok çünkü..kan gövdeyi götürür.. o yüzden finansal kapitalizimin yüzdürülmesi önemli..

Bu adamları boşverin Sn. HKM, 2013 yılından sonra dolar bazında milleti korkunç zarar ettirdiler bu tipler..insan her daim çöküşçü olmaz ki!!

Bence gerçekleri peter schiff anlatmış işte.

7. ABD de Avrupa dakileri dijital dolari ve dijital euroyu bu sene piyasaya surecegiz dediler. Henuz canli isleme baslamadi.

Dogu blokundan da yeni bir dijital paranin canliya alindigi bilgisi geldi. Bu canli isleme basladi.

Ayrica IMF de IMF in dijital parasini surmek icin sotede bekliyor. Henuz canli isleme baslamadi.

Bir yandan BitCoin var ama onun sansi hic yok, devam ettirmezler.

yani kisa sure icerisinde 4 kulvardan yeni dijital paralar geliyor. neye peg edilecegi net degil. bir seye peg edilecekse bu altin olabilir. yoksa kimse kullanmaz. ama belki de etmezler bilemiyorum. ama gorunen artik mecvut paralarin omru 2021 de bitiyor.

ayrica sistemik riskin arttigi donemlerde FIAT parada duran para kaybeder. Cunku o devletin devam edip etmeyecegi sorgulanir. Parayi yok ediyorum artik yeni paraya gectim su kurdan donusturuyorum dedigi anda bu iyi de olabilir kotu de. Belki devlet tamamen iflas ettim de diyebilir. Yani bir suru belirsizlik.

Macin sonucu belli. Commodity kazanacak. Macin sonucu belli ise gunluk strese girerek fiat para tutmanin bana gore anlami kalmadi.

Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Bu adamları boşverin Sn. HKM, 2013 yılından sonra dolar bazında milleti korkunç zarar ettirdiler bu tipler..insan her daim çöküşçü olmaz ki!!
    Bakın o kısmı doğru bana da baya zarar yazdırdılar doğruya doğru,adamları dinledikçe altına gümüşe platine daldık,platin ve gümüşte sıkıntı yok da altın canıma okudu )))))))))

Sayfa 598/1017 İlkİlk ... 98498548588596597598599600608648698 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •