Onemli Gunler Banner
Sayfa 6/128 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 1019 madde; 41 - 48 arası.

Konu: PRZMA - Prizma Press Matbaacılık

1.  Alıntı Originally Posted by indiana79 Yazıyı Oku
    adamsın.....

Sent from my Lenovo A7000-a using hisse.net mobile app

2. kalbı dayanan varmı.....

3. Nugyo ile aynı hareketler. Sat diyor sat, sen sat ben ucuzdan alayım da sonra elinize verip giderim diyor.

Ytd.

4. su 3130 u atlasa rahatlar..3150 degdı bıraktı..

5. 3000 destegımız oldu..2900 altı kapanış sakat olur..3150 üstüne atttıysa 3500 lara dogru gıderız tahminimce...ytd...

6. güzel kapattı allah bereket versin...

7. gedik 391 almış
    iş 126 satmış.... hayretler içinde ızlıyorum..gedik bu lotları ne yapacak...çok ortantısız olmadımı bu dağılım..

7 mılyon oldu gedıkte
    iş te 1.5 mılyonun altına ındı..
    aldı basını gıdıyor gedık...bu lotları satmaya basladıgında ortalık kan gölune doner..
    soru şu ne zaman satacak...iyi kazandırdı 3500 - 3800 de görebilir..bugunku kapanıstan sonra yarın tavan olsa şaşırmam..ama przma bu ne yapacağı belli olmaz temkinli olmak lazım..sankı kagıt gıtmek ıstıyor bılerek tavan yaptırmıyorlar..kısa vadede 1 - 2 hareket daha beklıyorum..ondan sonra allah kerim..yavas yavas vedalasma zamanı geliyor sanırım..ytd...........

8. Selam Dostlar,

Öncelikli olarak yeni forum sayfası ve site hayırlı olsun.
    Bu arada baktım iki kişi arasında muhabbet dönüyor bende araya gireyim 3. kişi olsun dedim
    Bu tahtayı arz eden gedik tir dostlar spegi de gedikte merak etmeyin ekurisi samat da gedikte kısaca 3. dalga yükeselişini yapıyor haberiniz ola demedi demeyin
    bol kazançlar
    Selam dua ve muhabbet ile

Sayfa 6/128 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •