Sayfa 6/412 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 3293 madde; 41 - 48 arası.

Konu: EndeksS

1. bu gün örneğin 1481.00 görmüşüz ama tutunamamış,

dün buna rakamda grafik görsel dediğindik,..
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

2. öyle naci sonrası alkış hop şak diye olmaz,

12 formatı ne

2 yatay+6 düşüş+4 yükseliş=12 hafta demek ki burada

if(c>1480.09, C>1813.90, SHORT) FÖRMÜLASYONUNDA 12 haftalık safhada son 4 haftaya bakacağız ki burada c>1480.09 dan c>1813.9 anahtarı açılacakmı,..

değilmi,...

burada ne oluyor analizde ''et ile döt'' birbirine bağlanıyor, yoksa short devam ediyor, ''boğa drive'' gerçekleşmiyor

3. biz bunları yazarken pla dediğimiz kişilik te 23:00 a kadar oynamaya devam edecek halinnen rabbim palamıza zeval vermesin,

4. dünden devam edelim şimdi

5.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

naci sonrası ''yeni kurgumu'' bu şekilde kurdum, (eski kurgu için bkz naci öncesi analizlerim)

1424.46 günlük alt/üst değeridir, üste kalış yada alta kalış olarak değerlendirilecek,

1480.09 değeri yelpaze alt değeridir,..''naci dibi'' esnasında 1813.90 boğa hedefini OFF yapan değerdir,..bu yüzden ilk etapta üste kalış, alta kalış olarak değerlendirilecek,..

üste kalış kaldıkça 1813.90 değerini yeniden ON yapar,..bu durumda bu değer altına gömülen fiyatlar boğa tuzağıdır,..keza tersi için yani alta kalışta 1426.46 değerinide alta geçmemiz halinde durum ayı devam niteliğine bürünür (ben ilerde açıklayacağım üzere hali hazırda bir 5/6 ay daha ayıya inanmıyorum, bkz VİOP topikleri geçmiş yazılarım)

1424.46 alta geçiş kalışlar tartışmasız hep ayı devamdır,..

bölge kodları 3 ve 3 boğa, 2 ve 2 ayıdır, elmas ve denge her zamn 1. bölgedir ve tam ortası 1424.46 dır,

çıkışlar ve düşüşler için günlük güvendiğiniz sistemlerinizden takip ediniz,..

naci sonrası ''yeni kurgumu'' bu şekilde revize ettim ve 148009 merkeze oturdu,..fiyatları üçgene sıkışma ya alabildim tekrardan, çok anlamlı rakamımız merkeze oturdu,..

tamamen 1480.09 alt /üste kalıştır, alta kalışa short devam, üstte kalışa long devam ve 1813.9 tabiki bunu son 4 haftaya olası diye tahmin ediyorum

6. merhabalar cümleten,

7.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

naci sonrası ''yeni kurgumu'' bu şekilde revize ettim ve 148009 merkeze oturdu,..fiyatları üçgene sıkışma ya alabildim tekrardan, çok anlamlı rakamımız merkeze oturdu,..

tamamen 1480.09 alt /üste kalıştır, alta kalışa short devam, üstte kalışa long devam ve 1813.9 tabiki bunu son 4 haftaya olası diye tahmin ediyorum

durum kötü ancak çok kötü değil,

pembe oklu bölge ve sarı oklu bölgenin (1435.84) aşağı geçilmesi ''kötü'' ama mavi oklu bölgenin aşağı geçilmemesi şimdilik ''çok kötü'' değil,....

1480.09 altı kalış short bölge ve short devam ediyor

8. sayın gandi iyi akşamlar sizi voborsa,dan tanıyorum ben horoz 20 hatırladınızmı

Sayfa 6/412 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •