Sayfa 6/136 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 41 - 48 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

Kütahya şeker ilk haftalar süründü sonra roket borsada her şey olur halka arz fiyatına 3 yılda zor gelir dediler forumlarda ne oldu şimdi keşke alsaydık diyorlar borsa hiç belli olmuyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

2. ilk gün finansın bu kadar malı satması manidar bence...ytd

3. temel olarak pahalı borclar cok ama pentanın tavan tava gıttıgı borsa batak olmasını daha cok sevıyorlar ama dedıgım gıbı olaylar

Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Kütahya şeker ilk haftalar süründü sonra roket borsada her şey olur halka arz fiyatına 3 yılda zor gelir dediler forumlarda ne oldu şimdi keşke alsaydık diyorlar borsa hiç belli olmuyor

sizde bende ve forumlarda keşke alsaydık diyenlerin hiç birisinde kısaca küçük yatırımcıda mal olmadığından dolayı gidiyor olabilir mi?

BRLSM de 3.6 milyon lot tavanda alıcı var, 6 milyon lot ek satış da henüz gerçekleşmedi!

5. az detaya bakım dedım sırket gecmıs ılgınc olaylar var davalar cezalar felan

Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku

Dostum şu cante yı nasıl götürdüler ama..

Üç kat prım yaptı batık odas ın ekürü..

Üstelik sağlam zarar yazmasına rağmen..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    sizde bende ve forumlarda keşke alsaydık diyenlerin hiç birisinde kısaca küçük yatırımcıda mal olmadığından dolayı gidiyor olabilir mi!
    BRLSM de 3.6 milyon lot tavanda alıcı var, 6 milyon lot ek satış da henüz gerçekleşmedi!
    Sn Berkimcans halka arz sonuç bildiriminde +6m olan ek satışla toplam 39m un halka arzının yapıldığı görülüyor.Haricinde bir ek satış dahamı vardı acaba.
    YTD.

Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    sizde bende ve forumlarda keşke alsaydık diyenlerin hiç birisinde kısaca küçük yatırımcıda mal olmadığından dolayı gidiyor olabilir mi?

Gerçekleşsin korkmayın milyonlarla girmedik sonuçta 8 tavan kimseye alış fırsatı vermeden gideceğine böyle gitsin ky hep şikayetçi değil miydi bize neden 3-5 lot veriliyor alın işte fırsat bugün ben de aldım hatta Matrikse girene kadar kademe kalktı aldım nasip artık ben düşüncemi gerçekleştirdim gidip de halka arz fiyatının 5 katı yapmış tahtadan mal alıp karın ağrısı çekemem

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Sayfa 6/136 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •