Sayfa 6/713 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon
Arama sonucu : 5704 madde; 41 - 48 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

1. Yeni başlık yeni zirvelerle hayırlı olsun

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, Gayrettepe-İstanbul Havalimanı Metro hattının Kağıthane-İstanbul Havalimanı etabında test sürüşlerinin 8 Kasım'da başlayacağını belirterek, "Kağıthane'den İstanbul Havalimanı'na kadar trenle gideceğiz." dedi.

Pozitif haberler sıralanıyor. Bu sene geç başlayan Ruslar ve hiç başlamayan İngilizler seneye eklenecek. Kargo pazar payını dahada büyütecek ve Afrika'da Fransa yı domşne eden THY seneye bu durumu daha da perçinleyecek.
    Karabataklar şimdi derin sulara gitti , in çık asansör yapınca hisse, tekrar gelerek battuk bittik diyip siyasetlerini yapacakalr iyi izleyin karabatakları )

3. Pasta paylaşabilecek varmidir

Başka formlarda hala;borcu nekadar,,bukadar borçmu olur,,, oha kârı artmış ama borç kamyon kadar olmuş,, falan filan yazan algı yapmaya çalışan yahut hissesini bekliyemedigi için ucuzdan satan nekadar kuş beyinli insanlar var şaşırıyorum .Hala borsayı anlayamadan işlem yapmaya yahut algı yapmaya çalışan eyyy gerizekalılar; ulan thy zaten okadar borcu olmasaydı sen şuan hisseyi 70 ila 100 tl arasından alıyor olacaktın..MAL!!! Kusura bakmayın arkadaşlar sosyal medyada ve bazı formlarda okadar çok bu tarz yorumlarla karşılaştımki dayanamayıp bikaç kelam edeyim dedim.
    Herkese sağlıklı bol kazançlar dilerim

5.  Alıntı Originally Posted by Cengo Yazıyı Oku
    Başka formlarda hala;borcu nekadar,,bukadar borçmu olur,,, oha kârı artmış ama borç kamyon kadar olmuş,, falan filan yazan algı yapmaya çalışan yahut hissesini bekliyemedigi için ucuzdan satan nekadar kuş beyinli insanlar var şaşırıyorum .Hala borsayı anlayamadan işlem yapmaya yahut algı yapmaya çalışan eyyy gerizekalılar; ulan thy zaten okadar borcu olmasaydı sen şuan hisseyi 70 ila 100 tl arasından alıyor olacaktın..MAL!!! Kusura bakmayın arkadaşlar sosyal medyada ve bazı formlarda okadar çok bu tarz yorumlarla karşılaştımki dayanamayıp bikaç kelam edeyim dedim.
    Herkese sağlıklı bol kazançlar dilerim
    İyide bu piyasada mb başkanı bi gece alınınca piyasa güm.
    Ayrıca abd türkiye aliyhine bi haber piyasa güm,
    Olmadı iç siyaset piyasa gene güm yani demem o ki alanda satanda bunları hesaba katıyordur fikir alış verişi iyidir kimse başkasının ağzıy la mal alıp sövmeye bahane aramasın,yazdıklarından üzerime alın madım fakat dilber hala gibi ben ortaya koydum alan alsın diyorsan senin kide bi algı burda gap boşluğunu tamamlamaya dönerse soluğu belkide 15 lerde alıcak belkide burdan fincan yapıp 20 li gibi fiyata kâr satışı bilemeyiz o yüzden hakaret vari yazılar yazmayalım diger komşu sitede sansür hiç yok o kadar belden aşağı küfürler havada uçuyor ki bu platformları hanım efendilerde ziyaret ediyor.
    Saygılar.
    Selam&Dua

Kimsenin nerden alıp nerden sattığı beni ilgilendirmez. Benim kızdığım nokta insanlar hissesini sattıktan sonra daha dün elinde olan hisseye bk atmaya başlıyorlar. Thy zirvesi 5 $ ve daha yeni hava alanı yapılamadan bu hisse 20 tl gördü 3 yıl ewel. Şimdi çok pahalıymış ve gitmez gidemez gibi borcunuda kullanarak yanlış yönlendirme yapanlara benim sözüm. Borsayı anlayabilmiş insanlara bugün sorsanız thy için aşırı derecede ucuz der. Tekbikişi dahi bu fiyatlar pahalı demez. Dileyen alır dileyen satar lakin hisse pahalı diyen ya işi bilmiyor yada pisligine yapıyor demektir. Pandemi ve diğer konjoktürdeki sıkıntılara girmeye gerek yok. Son 2 yıldır dünya genelinde neler yaşandı ve ençok hangi sektör etkilendi zaten hepimiz biliyoruz. Pandemi etkisini kaybettikçe hangi sektörler önplana çıkacak bunları önceden görebilen ve riskini ona göre alabilen kazançlı çıkacaktır. Ve tabiki malının üzerinde sabırla oturabilenler.
    Hayırlı cumalar dilerim.

7. kötü sözler sahibine aittir.
    bence rallinin zamanı değil.17.05-05/11/21
    Son düzenleme : Tiger41; 05-11-2021 saat: 11:10.

Alıntı Originally Posted by Cengo Yazıyı Oku
    Kimsenin nerden alıp nerden sattığı beni ilgilendirmez. Benim kızdığım nokta insanlar hissesini sattıktan sonra daha dün elinde olan hisseye bk atmaya başlıyorlar. Thy zirvesi 5 $ ve daha yeni hava alanı yapılamadan bu hisse 20 tl gördü 3 yıl ewel. Şimdi çok pahalıymış ve gitmez gidemez gibi borcunuda kullanarak yanlış yönlendirme yapanlara benim sözüm. .......
    Borcu vardı da Lufhansa gibi hükümetinden yardım mı aldı? be yaaa....!

Sayfa 6/713 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •